Güncel Kadirli Haberleri

Güncel Kadirli Haberleri

Kadirlinin özel haber merkezi kadirli.com yayında !

Yerel haber sitelerinin ve gazetelerin öneminin arttığı günümüzde Kadirli ‘ye özel güncel haber sitesinin olmaması çok kötü bir durumdu.

Boşluğu doldurmak ve Kadirli ‘de ikamet edenler, memketindeki gelişmeleri öğrenmek isteyenler için kadirli.com sitesi açıldı. Bu sitede güncel haberlerin yanı sıra Türkiye geneli ve dünya geneli haberleride takipçileri takip edebilecektir.

kadirli.com - kadirli haber

Artık Kadirli ‘de bir olay olduğu zaman televizyon kanallerinde veya diğer haber sitelerinde o olayı araştırmanıza gerek kalmayacak. Her olay anında Kadirli Haber ‘de manşetten sizlere sunulacaktır.

Mesela yukarıdaki ekran görüntüsünde Vali Bey ‘in su konusundaki açıklaması yer alıyor. Bu açıklama sizleri ilgilendiriyor olabilir. Bu açıklamayı site üzerinden anlık okuyabilirsiniz.

Ticaret, Sanayi Odaları ile ilgili haberleride takip ederek firmanızın stratejisini değiştirebilirsiniz.

Sadece bu saydıklarımla sınırlı değildir. Artık yörenize ait herşey burada. Mesela Kadirli Rehberi alanından bölgede yer alan firmaların listesi ve tanıtımları yer almaktadır. Bir firmayı aradığınızda burada arama yaparak bulabilir iletişim bilgilerini edinebilirsiniz.

Eğer memleketinize uzak biryerde memleket hasreti çekiyor iseniz. Bu durumda Kadirli Resimleri alanından memleketinizin fotoğraflarını görebilir özleminizi giderebilirsiniz.

Ayrıca komşu şehirlerin haberlerinide burada yakından takip edebilirsiniz. Sitede Osmaniye araması yaptığınızda oranın haberlerini yeniden, eskiye sıralı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın