Gümüş Modelleri

Gümüş ModelleriMilenyum çağının rengi olarak kabul edilen gümüş rengi bayanların takı ve aksesuar seçimlerine kadar yansıyarak, etkili bir şekilde kendini göstermektedir. Günümüzde en çok tercih edilen takı çeşitlerinin başında gümüş modelleri gelmektedir.

Çok değil azcık bir piyasa araştırması yapmanız takdirinde en çok tercih edilen takının gümüş takı modelleri olduğunu görürsünüz. Gümüşün bu çağda bu kadar çok kullanılmasında insanların değişen moda anlayışının da etkisi büyüktür. Örneğin bu çağda insanlar spor rahatlık içinde ki şıklığı yakalamayı her zaman için daha çok tercih etmektedirler. Bunu da insanlara en çok gümüş set modelleri sunmaktadır. Spor rahatlığı ile hazırlanmış bir şıklığı yakalarken kalkıp da kıyafetinizi altın bir mücevherle kombin etmeye kalkarsanız komik bir duruma düşebilirsiniz. Fakat çok yönlü bir takı olan gümüş modelleri her kıyafet kombinini rahatlıkla tamamlayacak zenginliğe sahiptir.

Gümüşte erkeklerin tercihleri genel olarak gümüş erkek yüzüğü modelleri üzerinde yoğunlaşmaktadır. Erkekler en çok gümüş erkek yüzüğü modellerini tercih ederek alıp, kullanmaktadırlar. Bunda altının haram olması düşüncesinin etkisi olduğu da söylenebilir. Ayrıca yine erkeklerin söz ve nişan yüzüklerinde tercihleri de genel olarak gümüş alyans modellerinden yana olmaktadır. Gümüş alyans modelleri de en az altın alyans modelleri kadar zengin ve çeşitlidir. Gümüş yüzük fiyatları da incelendiği zaman cazipliğinin artmasının nedeni daha iyi anlaşılıyor. Gümüş yüzük fiyatları ile altın yüzük fiyatları mukayese dahi edilemez. Gümüş yüzük fiyatları son derece uygun ve her bütçeden insanın alabileceği bir fiyat aralığındadır.

2015 Gümüş Modelleri trendlerine bakıldığı zaman da bayanların dünyasında daha çok Gümüş set ve yine bayanların vazgeçilmezi olan gümüş bileklik modellerinin ön plana çıktığını görebilmekteyiz. Gümüş set modelleri daha çok özel davet, kokteyl, balo ve düğünlerde takılabilecek şıklıkta bir konsepte hazırlanmış gözükmekte. Gümüş bileklik modelleri ise hem gece kıyafeti ve abiye seçenekleri ile giyilebileceği gibi hem de gündüz spor kıyafetlerle giyilmeye uygundur. Önümüzde ki sezonda her bütçeye uygun ve çeşitli gümüş takı tasarımları sizleri vitrinlerde beklemekte olacak.

Bir Cevap Yazın