Gezinomi Farkı ile Alanya ve Kemer Otelleri

Tatil yapmak artık çok kolay. Hemen şimdi gezinomi.com ‘dan alanya otelleri ve kemer otellerine hızlı rezervasyon yaparak uygun fiyata yerinizi ayırabilirsiniz. Nasıl mı ?

gezinomi

Gezinomi Nedir ?

Gezinomi.com Ercan Şirketler Topluluğu ‘nun bünyesinde yer alan tatil için her ne lağzımsa bulabileceğiniz bir internet sitesidir. Yurtiçi ve yurtdışı oteller, bu otellere uygun fiyatlar ile rezervasyon yapabileceğiniz, otellerin bulunduğu ülke ve illere gitmek için uçak bileti alabileceğiniz ve oto kiralayabileceğiniz kapsamlı bir internet sitesidir.

Kısaca özetlemek gerekirse tatil yapmak isteyenlerin tek bir site üzerinden kolayca tüm işlemlerini halledebileceği bir kuruluştur.

Gezinomi Nasıl Kullanılır ?

Örnek veriyorum kemer otellerini çok beğendiniz ve rezervasyon yaptırmak istiyorsunuz. Hemen site içerisinden http://www.gezinomi.com/oteller/yurt-ici-oteller/antalya/kemer bağlantısına tıkladığınızda. İlk olarak dikkatinizi Tatil Arama ve Rezervasyon aracı dikkatinizi çekecektir.

Kemer Otelleri

Hemen yukarıdaki gibi bir kutucuğu sol üst köşece göreceksiniz. Dilersenuz buradan filtreleme yapabilir hızlı aramayı başlatabilirsiniz. Dilerseniz ;

Kemer Otelleri

Hemen yukarıdaki gördüğünüz ekran görüntüsü sadece 2 tanesi böyle yüzlerce otel sıralanmakta. Buradan otellere özel indirimli fiyatları, otellerin çekilmiş fotoğraflarını ve otel detaylarını görebilirsiniz.

Böylece tatil yapacağınız yeri siz görüp seçmiş olursunuz ve yılda 1 defa yaptığınız tatil burnunuzdan gelmez. Bu site aracılığı ile yapacağınız rezervasyonlarda her otele uygun indirimler yer almaktadır. Hemen yukarıda %20 ve %30 indirimli bir şekilde fiyat sunmaktadırlar.

Sadece kemer otellerinde değil tüm otellerde fırsatlar bulunmaktadır.

Alanya Otelleri

Hemen yukarıdaki görüntüyü Alanya otelleri kategorisinden almış bulunmaktayım. Kategoriden herhangi bir oteli seçtim ve girdim. Otelin fotoğrafları, tanıtım filmi, haritadan yeri, gidip tatil yapanların çektiği fotoğraflar gibi birçok bilgi yer almaktadır. Ayrıca hemen üst kısımda dikkatiniz çekmiştir. Rezervasyon yapanlara Turkcell ‘den 125 dakika bedava konuşma hediye etmektedirler.

Tabi bilgiler bunlarla kısıtlı değil. Girip kontrol ettiğinizde otelin kuruluşu, yemekleri, havuzu, denizi gibi ne kadar bilgi isterseniz hepsi yer almaktadır. Eğer tatil ‘in problem olmasını istemiyorsanız www.gezinomi.com ‘dan hemen rezervasyonunuzu yaptırın hediyelerinizi alıp başka birşeye karışmayın.

Bir Cevap Yazın