Geri Dönüşüm Metal Sektörü

Geri Dönüşüm Metal Sektörü

Firmamız, hurda alım ve satımlarını, deneyimli kadrosu ve yılların bilgi birikimi ile yerine getirmeye çalışmaktadır. Hurda demir fiyatları  için müşterilerimize ödenen bedeller, hurdaların niteliğine ve tonajına göre değişmektedir. Metal, çelik, bakır, bronz, kablo, alüminyum, plastik, krom, paslanmaz, sarı gibi nitelikte olan hurdalarınız, yerinden ve tonaj ağırlığına göre değerinden alınır ve satılır. Sabit ve monteli olan hurdalarınız, deneyimli kadromuzun bulunduğunuz yere gelmesiyle birlikte söküm ve parçalama işlemlerini gerçekleştirir ve nakliyesini sağlar.

Geniş bir bölgede ve uzun süredir faaliyette olan firmamız, hizmetini gerçekleştiren firmamız, kurulduğu günden bu yana müşterilerine avantajlı fiyatlar sunmaya çalışmaktadır. Hurdalarınız bizimle değer kazanmaya başlarken, bizlerde müşterilerimize sunacağımız hizmetlerimizin karşılığındaki memnuniyet sayesinde, sizleri kazanmanın gururunu yaşayacağız. Metal borsasında değer kazanan hurdaların, demir hurda fiyatları  temel alınarak hesapladığımız maliyetlerini hesaplarken, fiyatlardaki ani iniş ve çıkışları yansıtmamaya çalışırız. Müşterilerimiz ile alışverişin bir kerelik değil, sürekli olmasını umut ederiz. Bu yüzden sizlere maliyet çıkarırken, ödeme kolaylığı ve avantajlı fiyat seçeneklerini de hesaplamalara dâhil etmeye çalışmaktayız.

Hurdalarınızı toplayıp ülke ekonomisine kazandırmaya çalışan firmamız, bu hurdaların toplanmasıyla da çevresel atıkların azalmasına imkân sağlamaktadır. Güvenilir bir firma olarak, bilinçli hurda toplama ve işleme aşamalarına yönlendirme faaliyetini gerçekleştiren firmamız, ürün çeşitliliğinde oldukça geniş yelpazeyle hizmetini sunmaktadır.  Her hurdanın cinsine göre, hurda demir fiyatı  değişken olacağından, alım ve satım gerçekleştirmek istediğiniz de, bizlerle iletişim numaralarımızdan ulaşabilir, hurdaların fiyat listesini isteyebilir ve size özel sunacağımız avantajlı tekliflerimizden faydalanabilirsiniz. Siz hiç yorulmadan, hurdalarınız olduğunuz yerden alınmakta, işlenme aşamalarına başlanmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda depolama hizmeti sunan firmamıza, diğer ihtiyaçlarınız ve talepleriniz için günün her saatinde, iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz. Talep ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak, en ekonomik ve pratik çözümlerle hizmetinizde olmak için çalışmaktayız

Comments
  1. Edip HAYZARAN |

Bir Cevap Yazın