FullHD Filmler Evinizde !

Birçoğumuz televizyon reklamlarından oldukça şikayetçiyiz. Özelliklede çok izlenen güzel bir film olduğunda reklamı çok abarttıkları oluyor. Birde eve misafir geldi, film kaçtı yarısını izledim, yarısını kaçırdım mevzusundan dert yanmaktayız.

Bütün bunlar yetmezmiş gibi fullhd televizyonunuz var ama fullhd yayın yapan kanal bulmak çok zor. Tüm bunlar için düşünülüp özenle açılmış bir site mevcut.

Bu sitede isterseniz bilgisayarınız aracılığı ile online olarak fullhd film izleyebilir dilerseniz fullhd televizyonunuza bağlayıp oradan izleyebilirsiniz.

FullHD Film

Sitenin diğer rakiplerinden farklını biraz özetleyecek olursak ;

  1. Abartılacak bir şekilde siteye reklamlar alınmamaktadır. Ailecek girip vakit geçirebileceğiniz bir sitedir.
  2. FullHD konusunda çok özverili davranmaktadır. Diğerleri gibi başlığa fullhd yazıp içeriğinde kötü görüntüye sahip film yayınlamamaktadır.
  3. Kategorileri özverili bir şekilde oluşturmaktadır. Mesela Türkçe Dublaj Film İzlemek istediğinizde ilgili kategoriye girmeniz yeterlidir. Türkçe dublaj arayıp altyazılı bulma ihtimaliniz yoktur.
  4. Başrol, yönetmen ve oyuncu olarak ek olarak filmleri kategorize etmektedir. Mesela siz sadece Will Smith Filmleri izlemek istiyorsanız ilgili kategoriye girdiğinizde sadece o filmleri görebileceksiniz.

Daha da neden saymaya gerek duymuyorum yukarıdaki nedenler siteyi kullanmanıza yetecektir.

Comments
  1. Gizem |

Bir Cevap Yazın