FilmKupu.NET kalitesiyle tanışın !

Evinizde yayıla yayıla rahat rahat film izlemeye bayılıyormusunuz ? Eğer cevabınız evet ise sizlere FilmKupu.NET ‘i tanıtacağım ve izlemeye başlayacaksınız.

FilmKupu.NET

Bir film sitesininde karşılaması gereken özellikler olmalı diye düşünen ve sadece kaliteli iş yapanları kullanmaktayım. Gezinirken bulduğum ve çok sevdiğim bir film sitesi olan www.filmkupu.net ‘i sizlere tanıtmaya karar verdim.

Site çağımızın en iyi film izleme sitesidir bundan emin olabilirsiniz, dilerseniz siteyi incelemeye başlayayım sizde kararınızı verin.

1.) Kaliteli tasarım ;

FilmKüpü

Sitenin bir film sitesinde olmas gereken siyah ve benzersiz bir tasarımı vardır. Tasarımı özel olduğundan birçok özelliği beraberinde getirmektedir. Mesela canınız film izlemek istiyor ama hangisini izleyeceğinizi bilemiyorsanız bunun için ” Günün Filmi ” bölümü bulunmaktadır, bu bölümü kullanarak kendinizi filmkupu ‘nün uzman kadrosuna bırakabilirsiniz.

Film Küpü

Herhangi bir filmin içerisine girdiğimizde ilk dikkatimizi çeken şey, ” Fragman, Tek Part ve Alternatif Tek Part ” çekiyor, izleyecek olanlar ilk olarak fragmanı izleyip fikir sahibi olabilecek, daha sonra tek part seçeneğine tıklayarak izleyecek, olurda tek part ‘ta sıkıntı oldu hemen alternatifine geçebilecektir.

Filmin alt kısmında ” Işıkları Kapat ” seçeneği mevcuttur filminizi izlerken sadece filminiz ışıklı olacak, sitenin diğer tüm alanları kararacaktır böylece sinemadan farksız olacaktır.

Film Bilgileri

Hemen biraz alt kısımlara  inince film bilgileri bölümüyle karşılaşıyorsunuz burada film hakkında kısa bir bilgilendirme ve konusu nasıl gibi bilgiler yer almaktadır. Fragmanından birşey anlamayanlar buradan gerekli tüm bilgilendirmeye sahip olabilirler. Ayrıca birçoğumuz açısından önem taşıyan IMDB Puanı kısmı yer almaktadır. Buradan filmlerin puanlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca Tür ve Süresi hakkında bilgilerede sahip olabilirsiniz.

2.) Düzenli Çalışma !

Birçok film sitesinde olmayan düzenli ve tertipli bir ekipleri bulunmaktadır bu sayede kategori düzenleri harikadır. Mesela yabancı dizi izleme meraklısı çok ama dizimag kapandıktan sonra doğru düzgün izleyebilecekleri bir site bulmakta zorlanıyorlar.

Yabancı Diziler

Hemen yukarıda yabancı dizilerden hangilerini bulup izleyebileceklerini gösteren kategori listesi mevcuttur, bu kategorilerden birisine girmeleri yeterlidir. Sadece dizi kategorileri değil, film kategorileride muhteşem bir şekilde dizayn edilmiştir.

Hepimiz altyazıdan nefret ederiz ve Türkçe Dublaj Filmler ararız. Artık aramayın. Çünkü film küpü ‘nün kategorisi çok iddialı.

Türkçe Dublaj

Hemen yukarıdaki görüntü kategoriden aldığımız ufak bir parçadır sadece, bu parçadan yola çıkarak kafanızda birşeyleri netleştirebilirsiniz. Film küpü işini sağlam yapmaktadır.

Hemen www.filmkupu.net ‘e girip doyasıya izleyin ve izlediğiniz filmleri yorum yaparak eleştirin, sizin eleştirinizi gören diğer ziyaretçiler filmi izleyip, izlememe kararı alacaktır.

Bir Cevap Yazın