Filmİzlio – Herkes Buradan İzliyo !

Sürekli film sitelerinin başlarında türlü engeller olduğundan birgün bulduğunuz kaliteli siteye öbür gün ulaşamayabiliyoruz. Bu yüzden sizlere kaliteli bir film izleme sitesini daha tanıtmaya karar verdim.

Site Adresi : www.filmizlio.com sloganı başlıktaki gibi değil onu tamamen ben uydurdum.

Filmİzlio - Herkes Buradan İzliyo !

Yukarıda sloganı benim uydurduğumu belirttim. Bunu neye dayanarak uydurduğumu soracak olursanız hemen açıklayalım.

1.) Tek Part İzletio ;

Filmizlio.com ‘daki filmler tek part izle şeklinde paylaşılmaktadır. Hani bazen uyuyamadığımızda bilgisayarımızdan hemen bir film açarız izleyerek uyuruz ya. İşte o zamanlarda partlı sistemler hep engel olur. Tam uyuyacağımız zaman part biter ve diğer parta geçmemiz gerekir. Böyle olunca uyuyamayız ama tek part olunca keyfimize bakarız.

2.) Full İzletio ;

Günümüz film siteleri filmleri malesef full izle gibi yayınlayıp yarıya kadar ekliyor. Sebebi ise ortaya çıkan yeni reklam modelleri. Bu modeller filmin bir kısmını gösterip geri kalan kısmında ise başka bir siteden üyelik oluşturarak izlememizi ister. Bu sitede öyle birşey yok.

3.) HD İzletio ;

Elbette vizyona yeni girmiş sinema çekimi olanları hd izletemez lakin elinden geldiğince hd olmasına özen gösteren bir sitedir. Pixel ‘lerin arasında filmi aramanıza gerek kalmıyor.

4.) Yorum Yaptırıo ;yorum

Birçoğumuz film delisi olduğumuzdan artık izleyecek birşey bulmakta zorluk çekiyoruz. Aslında izleyecek birşeyler her zaman var fakat kaliteli olup olmadığı konusu hep şüphelidir. Afişlere bakarak seçtiğimiz filmler bile çoğu zaman vakit kaybı olabiliyor. Vaktinizi kaybetmemek için sitenin sadık ziyaretçilerinin yaptıkları yorumları takip edebilirsiniz.

Tamamen sizin benim gibi filmi izleyen kişilerden oluşuyor ve izlediği film hakkında kendi düşüncelerini yazıyor. Film akıcı mı ?, sıkıcı mı ? diye düşünmenize gerek kalmıyor.

Tabi sizde siteye girdikten sonra yorum atarsanız sizden sonra o filme bakacak olanlar yorumları okuyarak izleme veya izlememe kararı alacaktır. Bu yüzden yorumlarınızın önemini hissedeceksiniz.

O kadar laf girdi araya site adresini tekrar verelim www.filmizlio.com hemen siteyi ziyaret ederek sizde istediğiniz gibi izlemeye başlayabilirsiniz.

Comments
  1. kerem |

Bir Cevap Yazın