Fiili Tüketim Belgesi Şablonu

Fiili Tüketim Belgesi Şablonu

Merhabalar, sanayicilerimiz için bilgisayarımda hali hazırda bulunan fiili tüketim belgesi şablonlarından birisini editleyip sizlerle paylaşmaya karar verdim.

Türkiye genelinde hemen hemen heryerde aynı şablon geçerlidir. Sadece Sanayi odası veya Ticaret odası isimleri değişeceğinden odanızdan şablon istemeniz daha doğru olacaktır.

indir

Öncelikle yukarıdaki “indir” logosuna tıklayarak örnek şablonumuzu bilgisayarınıza indiriniz. Şablonda nereye ne yazacağınız hakkında bilgiler verdim.  Bu bilgilerden yola çıkarak fiili tüketim belgenizi doldurmayınız. Sadece fikir sahibi olunuz. Sanayi Odasına veya Ticaret Odası kaydınız bulunmalı. Belgeyi nereden alacak iseniz sanayi işleri şefinden belge şablonu isteyiniz. Onların vereceği şablonu doldurunuz.

Şablonu 1 defa doldurduğunuzda sonra ki işlemlerde sadece tarih ve fatura bilgileri değiştirmeniz halinde tekrar hazır bir hal alacaktır. O yüzden doldurduğunuz şablonu asla bilgisayarınızdan silmeyiniz.

Herhangi bir problemle karşılaşır veya sormak istediğiniz birşey olur ise bana aşağıdan yorum yaparak bildirebilirsiniz. 3 yıldır bu işlemi yaptığımdan gerekli tecrübe ve bilgiye sahibim.

Comments
  1. ugg |

Bir Cevap Yazın