Ev kredisi de konut destek hizmet de TEB’de

Birikimlerinizi gayrimenkul alarak değerlendirmeyi düşünüyorsunuz ve bunun için çok doğal olarak banka kredisi almaya niyetiniz var. Böyle önemli ve büyük ölçekli yatırımlarda kredi detaylarını çok iyi bilmekte fayda var. Varsa dosya masraflarını ve faiz oranlarını iyi değerlendirmek lazım. Banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan, internetten de bu araştırmayı rahatlıkla ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Ev kredisi sözkonusu olunca bankaların çok çeşitli alternatifleri olmakta. Her bütçeye uygun, pek çok ödeme şekli sunmakta. TEB Ev Kredisi ürünlerine kabaca bakacak olursak herşey dahil konut kredisi, Al kirala konut kredisi, Esnek kademeli konut kredisi, Anaparaertelemeli konut kredisi, kademeli azalan ve kademeli artan konut kredisi, ara ödemeli konut kredisi, molalı konut kredisi gibi pek çok ürün bulunmakta. Konut kredisi konusunda uzmanlar size şartlarınıza en uygun krediyi seçmeniz konusunda da yardımcı oluyorlar.

TEB konut kredisi ürünlerinden size en uygun olanı kullanarak hayallerinizdeki evin ya da işyerinin kapılarını açabilirsiniz. Üstelik TEB ev kredisi kullandığınızda Konut Resmi İşlemler desteğine sahip oluyor hem de Assistans hizmetlerini alabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın