E Devlet Rehberiniz EDevletSifre.COM

Postaneden E Devlet Şifresi aldınız ama işlemleri nasıl nereden yapacağınızı bilmiyorsanız, size rehberlik edecek, yol gösterecek bir site ile karşılaştık ve tanıtmaya karar verdik.
E Devlet

Bahsettiğimiz size rehberlik edecek olan site www.edevletsifre.com hemen siteye girerek bizim yaptığımız tanıtımı kendi gözlerinizle görerek takip edebilirsiniz.

Sitenin kadrosu bu işlerde uzman kişiler, mesela Kıdem Tazminatı hesaplayacaksanız bunu sizlere anlatacak bir Muhasebe uzmanı sitede yer almaktadır. Ayrıca bu siteden anlamadığınız veya yapamadığınız konuları yorum yaparak sorabileceğiniz muhattaplar karşınızda bulunmaktadır. Gerçek hayatta yapacak olsanız kalkıp bir SMMM bürosuna veya SGK ‘ya gitmeniz gerecek ve muhattap bulmakta zorluk çekeceksiniz. Ama burada durum farklı evinizden rahatça yorum bölümüne sorunuzu yazıyorsunuz bir süre sonra sayfayı yenilediğinizde cevabınızı görüyorsunuz. Sadece belirli bir konuda değil tüm e devlet işlemlerini anlatmaktalar.

Sitenin içeriklerinden birisini sizlere tanıtalım böylece site hakkında bilgi sahibi olmuş olursunuz.

İcra Dosya Sorgulama

İcra ‘da bir dosyanız var ve icra dosyası sorgulamak istiyorsunuz ama bunu gidipte İcra Müdürlüğü ‘nde sora sora yapmak hem sinir bozucu hemde vakit kaybı olacaktır. Hemen yukarıda aldığımız ekran görüntüsünde sitenin ne kadar detaylı ve güzel bir tanıtım yaptığını görebilirsiniz. Tamamen ziyaretçiye dayalı bir sitedir sizler için bir işin kaç tane yapılma yöntemi varsa hepsini tek tek araştırıp detaylı ve kısa bir dille anlatmaktadırlar.

Soru Cevap

Hemen yukarda gördüğünüz ekran görüntüsüde ilgili sayfanın yorumlarından sadece birkısmı. Site yetkililileri her daim ziyaretçilerinin sorduğu sorulara yanıt vermeye çalışmakta ve cevapsız sorular çok azdır. Sadece eksik bilgi vererek bilgi isteyenlere cevap verilmemekte. Mesela Dilek Albayoğlu ” Hakkımda açılmış icra var mı? ” diye sormuş site yetkilileri Dilek Hanım ‘ın bilgilerini bilmeden bunu sorgulayamazlar. Kaldı ki yazıda uzun uzun nasıl sorgulanacağı yazılmış durumda.

Sizde sitedeki bilgilerden faydalanabilir, ayrıca sorularınızı dile getirebilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için www.edevletsifre.com ‘u ziyaret etmeyi unutmayınız.

Bir Cevap Yazın