Düsseldorf ’da Tiyatro

Düsseldorf ’da Tiyatro

Geçtiğimiz aylarda Düsseldorf ‘a tiyatro atölyesi ile okuma tiyatrosuna izleyici olarak katıldık. Düsseldorf tiyatro açısından gelişmiş yerlerden biridir. Yıl içinde Alman oyuncularda Türkiye’ye gelip oyunlarını sergileyebiliyorlar. Ya da Düsseldorf ’ta yapılan okuma tiyatrolarına buradaki oyuncular katılabiliyor. Ülkemizde sanata yeterince değer verilmediğinden tiyatrocuların maddi olanakları kısıtlı oluyor. Bu yüzden tarihleri önceden belirlenen oyunlar için ucuz uçak bileti gerekebiliyor. Ucuz Düsseldorf Uçak Bileti araştırırken alobilethatti.com sitesini gördük. Alo Bilet Hattı bültenini ve kampanyalarını takip ettiğimizde ucuza bilet bulabileceğimizi gördük.

Erken rezervasyonla aldığımız İstanbul Düsseldorf Uçak Bileti ile Düsseldorf’a hazırladığımız oyunu sergilemek üzere gittik. Oyunun dekoru için gerekli malzemeler oldukça fazla olduğundan uçak bileti alırken bagaj kapasiteleri de bizler için önemliydi. Bu bilgiye de alobilethatti.com aracılığıyla ulaştık. Ek ücretler ödemeden tüm araç gereçlerimizle birlikte yolculuk edebildik. Kültürel alışveriş açısından gelişmiş ülkelere gidebilmek oldukça önemli. Bunu rutin olarak gerçekleştirmek hayli masraflı olabiliyor. Bu yüzden kampanyalardan haberdar olmak gerekiyor. Ayrıca yorulmadan konforlu bir yolculuk oyunun performansı için son derece önemlidir. Sergilediğimiz oyun Kongo Cumhuriyeti’nde geçiyordu. Kongo Avrupa Birliği’ne girmeye çalışan bir ülkedir. Oyun kadınların ve erkeklerin toplumdaki yerini konu alan bir oyundur. Ayrıca Avrupa birliğine girmeyi plânlayan Kongo ülkesinin vereceği bedelleri anlatır. Oyunu sergilediğimiz salon oldukça büyük ve kalabalıktı. Oyuncular için salonun dolu olması performansı etkileyen bir olgudur.

Oynadığımız oyun son derece yüksek performansla geçti. Alman tiyatrocu dostlarımız bizleri en iyi şekilde ağırladılar. Gelecek projeler hakkında sohbet edip, Düsseldorf İstanbul Uçak Bileti almak üzere yanlarından ayrıldık. Acentelerdeki bilet fiyatları bize oldukça fazla geldi. Bu yüzden biletimizi yine internetten araştırmaya başladık. Alo Bilet Hattı sitesinde son dakika uçak bileti satın alıp sorunsuz bir şekilde İstanbul’a döndük.

Comments
  1. Dein NRW |
  2. DoN CoCo |
  3. Murat K. |
  4. Roberto Fedi |
  5. Antalya Rent A Car |

Bir Cevap Yazın