Cinsel Yaşam da Aktivite

Libido, erkeklerde, cinsel istek veya arzu olarak tanımlanabilir. Beylerin cinsel isteklerinin uyanması için libido artış hızı ve anlarının dengede olması gerekmektedir. Bu durum, kesinlikle fizyolojik değildir. Tamamen hormonların etkisi söz konusudur. Erkek libidosu, kesinlikle hormonlar tarafından yürütülmektedir. Erkeklik hormonu olan testosteron seviyesinin yüksek veya düşük olmasının, libidoya olumlu ya da olumsuz etkileri bulunmaktadır. Eğer, erkeklik hormonu salgılanması, çeşitli nedenler yüzünden düşük seyrediyorsa, bu durumda, libido eksikliği yaşanmaktadır. Erkeklerin kendilerinde böyle bir durum hissetmeleri durumunda, mutlaka psikolog veya psikiyatri yardımı almaları gerekmektedir. Uzman doktor yapılan tedavide, testosteron seviyesinin artması için bazı tedaviler yapılabilir.

labidoBazen, erkekte, libido seviyesi yeterli, hatta yüksek olsa,da cinsel organın sağlıklı şekilde çalışmaması söz konusu olabilir. Bu durum ise, sertleşme sorunu yaşanması veya erken boşalma gibi problemlerin olmasında söz konusu olabilmektedir. Sertleşme penise, uyarılma sonrasında gelmesi gereken kan akışının yeterli şekilde olmaması ve organın ilişkiye girecek kadar sertleşememesi durumudur. www.geciktiricispreyi.org  Erken boşalma halinde ise, organ cinsel ilişkiyi sonlandıracak kadar sertleşme sağlayamamaktadır. Her iki durum da cinsel ilişkinin kalitesini düşürmektedir. Zamanla, hem erkeğin, hem de kadının ilişkiden zevk almamasını ve birbirlerinden soğumasını bile sağlayabilir. Bu nedenle, mutlaka çare bulunması gerekmektedir. Bir erkek bu durumu yaşadığında, hemen devamlı olup olmadığını incelemelidir. Bir erkeğin yaşamında, bu durum bir veya iki kez, kaygı, stres gibi nedenlerle yaşanabilir. Devamlı hale gelmesi durumunda, mutlaka müdahale edilmesi gerekmektedir. Tedavi, fiziksel veya psikolojik olarak yapılabilir.

Sorun yaşanırken, tedavinin yanında, geciktirici ilaç kullanımı da gerekmektedir. Geciktirici sprey ve geciktirici haplar eczane, aktar, online mağaza veya erotik shoplardan alınabilecek bitkisel ürünlerdir. En rahat alışverişi online mağazalardan yapabilirsiniz. Hem ürün seçeneği geniş, hem uygun fiyatlı, hem de kimse bilmeden alım yapacağınız adreslerdir. Geciktirici hap ile geciktirici sprey kullanımını her erkek rahatlıkla yapabilir. Bunun için yaş veya fiziksel bazı özelliklerin olması gerekmemektedir. İlişkiden önce, hapları, suyla yutmanız yeterlidir. Geciktirici sprey kullanımı ise, yine ilişki öncesinde cinsel organa el ile masaj yaparak yedirilmesinden oluşmaktadır. Özellikle baş kısmına sürmek için ürünü avucuna sıkıp, daha sonra yavaş yavaş ve etkili hareketlerde penise yedirmelisiniz. Penisi saran deri dokusu süngerimsi olduğundan, hemen kremi emecektir. Ürün bu sayede, hemen etki sağlar. Cinsel organın kan akışında hızlanma sağlar ve penisin uzun süre ereksiyon halinde kalmasını, erken boşalma yaşanmamasına katkıda bulunur.

Geciktirici hap ve geciktirici sprey yan etkileri olmayan ürünlerdir. Aslında hiçbir geciktirici ilacın da yan etki bulunmaz. Çünkü bunlar tamamen bitkisel içerikleri olan takviye ürünlerdir. Aslında, ilaç yerine bitkisel takviye demek daha doğru olacaktır. Şimdi Geciktirici Sprey satın almak için tıklayınız. Öte yandan, bu ürünler, doğum kontrol hapı gibi, cinsel koruma ve kontrol sağlayan ürünlerdir.

Bir Cevap Yazın