Bitlis Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Bitlis ‘de yaşıyor ve evinizi taşırken eşyalarınız hasar görecek diye korkuyormusunuz. Öyle ise sizlere Bitlis Evden Eve Nakliyat Şirketleri ‘ni bulabileceğiniz bir siteyi önereceğim.

Bitlis Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Evin taşınması çok meşakatli bir iştir. Eşyalarınız zarar görür, eşyaları taşıyacak kişileri bulmak zordur, bulursunuz doğru düzgün taşıyamazlar gibi birçok derdi tasası vardır. Geçenlerde taşınırken bende evden eve nakliyat şirketleri ile çalışmak istedim. Sonuçta o kadar çile çekmenize değmiyor çok ufak bir rakam alıyorlar.

Hemen google ‘a nakliyat platformu yazdım ve karşıma çıkan ilk site olan www.sehirlerarasinakliyat.com.tr ‘ye girdim. Site çok güzel düşünülmüş her ile özel nakliyat şirketlerini tek tek listelemişler sadece yaşadığınız ili seçmeniz yeterli oluyor.

Hemen girdim Bitlis sayfalarına ve karşıma Bitlis evden eve nakliyat şirketleri çıktı. Bunların iletişim bilgilerine site aracılığı ile ulaştım ve site üzerinden ulaştığım için bana bir miktar indirimde yaptılar sağolsunlar. Sonra biz eşyaları toparlıyoruz şu gün saat 9 gibi gelirseniz seviniriz dedim siz eşyaları toplamayın onlar bizim işimiz dediler.Bitlis Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Herneyse taşınma günü geldi çattı. Nakliye firması tam saatinde geldi ve hemen eşyaları toparlamaya başladılar. Hemen sağ tarafta gördüğünüz gibi düzenli bir şekilde bir köşeye yerleştirdiler ilk önce.

Sonrada dikkatli ve özverili bir şekilde eşyalar taşınmaya başladı. Takip ettim kendi eşyaları gibi zarar görmemeleri için çok dikkatli bir taşıma gerçekleştirdiler. Getirdikleri kasası tertemiz bir kamyonete eşyalarımızı düzenli bir şekilde yerleştirdiler.

Sonra şeflerine yeni evimizin anahtarını verdik ve biz biraz eski komşularımızla vedalaştık eve geçtiğimizde eşyalarımızın tamamını evimize çıkardıklarını ve herşeyi düzgün bir şekilde yerleştirdiklerini gördüm.

Hatta kendilerinden çok sayıda yer değişimi istediğimde anında güleryüzlü bir şekilde gerçekleştirdiler. Kendilerine çok teşekkür ettik ama asıl teşekkür etmemiz gereken yer bizler için sadece kaliteli nakliye şirketlerini bir araya toplayan www.sehirlerarasinakliyat.com.tr ‘ye  çok başarılı bir şekilde işlerini yaptıkları için.

Comments
  1. hasan |

Bir Cevap Yazın