Bebekler İçin Tiny Love Oyun Halısı

Bebekler İçin Tiny Love Oyun Halısı

Bebeklerin yürümeye başlamadan önceki evrelerinde mümkün olduğu kadar kemiklerini güçlendirmesi gerekmektedir. Kemikleri güçlenirken aynı zamanda zihinsel gelişiminin de ilerlemesi için ihtiyaç duyulacak şeylerden bir tanesi de tiny love bebek halısı. Bu halının sahip olduğu özellikler sayesinde bebek bir yandan eğlenirken diğer bir yandan da bedensel ve zihinsel gelişimi olumlu bir şekilde gelişmektedir.

Tiny Love, bebeklerin sabit durmak yerine sürekli hareket etmesine olanak tanıyacak bir şekilde tasarlanmıştır. Oyun halısının üzerinde yer alan her türlü şey, bebeğin dikkatini çekmesi için özel olarak orada yer almaktadır. Bilindiği üzere bebekler, doğumlarından itibaren dış dünyayı büyük bir merak içinde incelemeye başlarlar. Ve bu oyun halısı ile de isteklerini büyük bir keyiflerine yerine getirirler.

Tiny Love İle Bebeğiniz Eğlenceli Zaman Geçirsin

Bebeğin üzerinde eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan tiny love’ın üzerinde çeşitli sallanan oyuncaklar yer almaktadır. bunun yanı sıra müzikli bir güneş ile aynada, bebeğin eğlenmesi açısından oyun halısının üzerinde yer almaktadır.

Halının üzerinde yer alan güneşe bebek vurduğu zaman, 3 farklı tarzda müzik çalmaya başlayacaktır. Bebek de bu sayede sese doğru yönelecek ve zihinsel gelişimi güçlenecektir. Bebeklerin karınlarının üzerinde çok daha fazla zaman geçirmesi için halıya bir ayna yerleştirilmiştir. Bebekler de bu aynaya bakarak keyifli bir şekilde oyunlarını oynamaya devam etmektedir. Makinede kolayca yıkanabilmesi sayesinde anneler, güvenle bebeklerinin bu halının üzerinde oynamasını seyredebilmektedir.

Oyun halısının üzerinde yer alan kemerlere anne babalar istedikleri farklı oyuncakları rahatlıkla takılabilmektedir. Takılacak olan oyuncaklarla birlikte oyuncak halı, bebeğin çok daha fazla seveceği bir hale bürünebilmektedir. Bu oyun halısını inceleyip daha sonrasında bebeğiniz için satın almak istediğiniz zaman, dilediğiniz her vakit http://www.oyuncakdunyasi.com/TINY-LOVE-GYMINI-GuNEsLi-GuN-OYUN-HALISI_11279.html#0 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın