Baharda insanın gezesi gelir ama ulaşım çok pahalı

Kış neredeyse bitti, havalar yavaş yavaş ısınmaya başladı ve siz baharın keyifli günlerinde ya da yaz tatilinizde güzel bir tatil hayali kurmaya başladınız. Çoğu mecrada karşılaşabileceğiniz erken rezervasyon kampanyaları, yapacağınız rezervasyon için çeşitli avantajlar taşımakta. Peki ya ulaşım? Ulaşım konusunda içinizi rahatlatacak avantaj ve indirimlere ne derdiniz?
Çoğu zaman tatil masrafının kayda değer bir kısmı ulaşım giderlerinden oluşur. İster kara yoluyla, ister hava yoluyla, ister demiryoluyla ya da deniz yoluyla olsun, hiç farketmez. Ulaşım her zaman pahalı bir gider olarak değerlendirilir.

Ulaşımı ucuza getirmek adına çok uzun mesafeleri uçakla değil de otobüs ile yapmak zorunda kalmak, ya da otobüs yolculuğunda kaliteli bir firmayı seçememek gibi tercihler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu zoraki yapılan tercihler de tatilinizin keyfini kaçırabilir.

Eğer CEPTETEB müşterisiyseniz çok şanslısınız demek ki. Çünkü CEPTETEB’liler ulaşım masraflarının %50’sini geri alıyorlar. CEPTETEB kredi kartınızla ulaşım masrfalarınız yarı yarıya geliyor. Ancak detayları muhakkak okumalısınız. Hem CEPTETEB’i tanımak hem de kampanya detayları için www.cepteteb.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın