Avea Tam Bir Fiyasko !

Merhaba Değerli Arkadaşlar, bir süre önce Turkcell ‘e kafam ettı ve Avea ‘ya 1 şans vermek istedim. Normâlde Turkcell faturalı kullanıyordum, faturalı hattı iptal ettirip faturasıza geçemediğimden hattı taşımayı tercih etmiştim.

Herneyse hattı taşıdım, şehir dışına yaklaşık 1 ay süreceğini tahmin ettiğim bir seyehate çıktım, çıkmadan önce avea ‘nın 150 Dakika konuşma ve 1 GB internet paketinden aldım ne olur ne olmaz diye birde hattıma 50 TL yükleyip öyle gittim.

Şehir dışında internet kullanımı çok gerekiyordu hattıma tanımladığım 1 GB internet hakkım bitmişti yeni bir paket yaptırmak istedim.

Herneyse girdim cep telefonumdan Avea ‘nın resmi web sitesine ve başladım internet paketlerine bakmaya gözüme 3 tane paket kestirmiştim önceliğim sınırsız 2 GB internet paketi idi. Kod ile işlem yapılabiliyordu lakin kodu doğru yazmama rağmen 5555 ‘e gönderdiğimde hatalı kısa kod hatası almaya başlamıştım.

Acaba benim yazışımda mı bir hata var diye aşağıdaki ekran görüntülerinden anlayacağınız üzere defalarca çeşitli bir şekilde kodları yazdım. En sonunda baktım olmadı müşteri hizmetlerini aradım onlarda çözüm bulamadı.

10 gün süren şehir dışı seyehatim bana internet paketi yapamadığım için paketsiz kullanım yapmış olduğumdan çok pahalıya patladı.

Resmi web sitesinde yazan bilgilerin yanlış olma ihtimali var ise ve bu sadece 1 tanesinde değil ise ben bunda bir acemilik görürüm. Buyrun ekran görüntüleri ;

Avea Fiyaskosu Avea Fiyaskosu Avea Fiyaskosu Avea Fiyaskosu Avea Fiyaskosu

Karar sizindir ekran görüntüleri ve olan biten herşey ortada, bunlar sizce normâl heryerde olabilecek bir durum mu ?

Tags:
Comments
  1. cfg |
  2. Dkkf |

Bir Cevap Yazın