Avea Süper Üçlü Paketi

aveaSürekli reklamları çıkan Avea ‘nın popüler paketi süper üçlü ‘yü sizler için inceliyoruz.

Avea ‘nın en çok tutulan ve beğenilen paketlerinden olan süper üçlü ‘de yok yok. Heryöne 500 DK konuşma, heryöne 5.000 SMS, 1GB cepten internet içermektedir. Hemen tanıtıma başlayalım ;

Paket İsmi : Süper Üçlü Paket

Paket Fiyatı : Aylık 28 TL

Paket İçeriği ;

  • Heryöne 500 Dakika Konuşma,
  • Heryöne 5.000 SMS,
  • 1 GB Cepten İnternet,

Paketten Kimler Faydalanabilir : Numarasını Avea ‘ya taşıyan müşteriler ve faturasız hat sahibi avealılar faydalanabilmektedir.

Avea faturasız hat sahibiyim paketi nasıl yaparım  ?

Kısa mesaj bölümüne SUPER3LU yazıp 5555‘e mesaj gönderilerek.

Avea Süper Üçlü Paketini yaptım kalan miktarı nereden nasıl öğrenebilirim ?

Pakete sahip iseniz ve kullanım miktarınızı, kalan kullanım miktarınızı öğrenmek istiyorsanız ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Telefonunuzun kısa mesaj bölümüne KALAN SUPER3LU yazıp 5555 ‘e kısa mesaj gönderdiğinizde ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz.

Avea Süper Üçlü Paketi Nasıl İptal Edilir ?

Paketi satın alıp memnun kalmadı iseniz yapmanız gereken telefonunuzun kısa mesaj bölümüne IPTAL SUPER3LU yazıp 5555 ‘e mesaj göndermelisiniz. Sadece otomatik paket yenileme iptal edilmektedir. İptal ettiğiniz ay o ayına paketinden faydalanacak ama birdaha ki ay paket yenilenmeyecektir.

Bu bilgiler 22.12.2013 tarihinde avea ‘nın resmi internet sitesinden toparlanmıştır. Söz konusu tarihten sonra Avea değişiklikler yapabilir. Sizlere tavsiyemiz www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/SuperUcluPaketYeniAvealilaraOzel bağlantısından avea ‘nın resmi sayfasına giderek oradan kesin ve net bilgiler almanızdır.

Daha önceden Avea Mobil İnternet Paketleri ve Avea Bilinmeyen Numara Sorgulama makalelerini yazmıştım. İlginizi çekebilir.

Comments
  1. CanGuldur |

Bir Cevap Yazın