As Konteyner Hakkında Düşüncelerim

Merhaba arkadaşlar, As Konteyner firmasının hizmetlerini gördüm ve düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istedim.

konteyner

Günümüzde her yerde konteyner kullanılmakta örnek olarak vermem gerekirse geçenlerde Adana ‘da yeni açılan Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ‘ne şöför arkadaşımın yanına gittiğimde üniversitenin hemen yan tarafında konteyner gördüm burda mı kalıyorsunuz dediğimde gel bir bak demişti.

İçerisine girdiğimde gördüklerime çok şaşırdım. O konteyner ‘in içerisini öyle güzel yapmışlar ki çalıştığım fabrikanın ofisi o kadar güzel değildi. Buna Prefabrik Ofis Binaları diyorlar ama ben yinede konteyner diyorum.

Hemen bir köşede firma ismi yazıyordu doğal olarak yaptıklarıyla övünüyorlar firma ismi As Konteyner ve araştırdığımda İstanbul Avrupa Yakası ‘nda hizmet veriyor ama namı Adana ‘ya kadar gelmiş kaliteli bir firma.

Gördüğüm yere benzeyen bir fotoğrafı sizlerle paylaşmak isterim.

konteyner

Yukarıdaki gibi birşeydi ama daha büyüğüydü. Firmanın resmi web sitesini sizlerle paylaşayım birde hizmetlerini kendiniz görün isterseniniz. Firma sitesi www.askonteynerfiyatlari.com burada.

Web sitesine girdiğinizde 1 günde teslim konteyner ev gibi başlıkları gördüğünüzde ne kadar iddialı olduklarını anlarsınız.

konteyner iletisim

Ben siteden anlamam kendim birzat ulaşıp görüşmek isterim diyenler için firmanın iletişim bilgileri yukarıdadır. Dilerseniz adreslerine giderek görüşün, dilerseniz arayın, dilerseniz mail atın onlar size ulaşsın.

No Responses

Bir Cevap Yazın