Adana Havalimanı Oto Kiralama

Adana Havalimanı Oto Kiralama sektörü hareketlilik kazandı. Sektördeki firmalar oldukça memnun !

Adana Havalimanı Oto Kiralama

Adana Havalimanı Oto Kiralama

Adana Havalimanı Oto Kiralama

Bugün ajans01 ‘in yaptığı habere göre Adana Oto Kiralama sektörünün büyüdüğünü öğrendik. Bu büyüyüşü araştırdığımızda önümüze çeşitli nedenler çıkmaktadır.

1.) Adana ‘nın gelişmesi ;

Adana ‘ya son zamanlarda yapılan Optimum alışveriş merkezinin yanına birde Sheraton Otel ‘in yapılması Adana ‘yı daha güzel bir yer yapmıştır. Ayrıca deniz bölgeleri olan Karataş ve Yumurtalık ‘ın gelişmesi sakin bir tatil isteyenlerin vazgeçilmezi olmuştur.

2.) Havalimanı ;

Bildiğiniz üzere Mersin ‘de havalimanı bulunmuyor. Bu sebebten ötürü Mersin ‘e tatil yapmak isteyenler hava yolu ile gelmek istediklerinde Adana ‘ya geliyorlar ilk olarak eğer taksi tutmak istemezlerse hemen bir oto kiralama firmasından araç kiralayıp keyiflerine bakıyorlar. Tatil dönüşü yine havalimanında aracı teslim edebiliyorlar.

Yukarıdaki bahsettiğimiz 2 nedenden ötürü sektör önlenemez bir hızla büyümektedir. Bu büyüyüş sayesinde hazırda olan firmalar büyümeye başlamış. Çok sayıda yeni firmalar açılmıştır. Öyle ki Adana ‘lılar kiralayacak araç bulamaz olmuşlardır. Yetkililer Mersin ile Adana arasında yapılacak olan havalimanının bitmemiş olmasından memnun.

Bir Cevap Yazın