Adam akıllı makale yazarı bulamadık gitti !

Makale Yazarları

Merhaba arkadaşlar, daha önceden internetten para kazanma yöntemleri adı altında bahsettiğim Makale yazarak para kazanma konusunda bende ücretli makaleler almaktayım.

R10 ve Wmaraci gibi webmaster forumlarında konu açanları takip ediyorum ve makaleler satın alıyorum. Paradan yana problem vermiyorum. O 2 TL diyorsa iyi yap 3 iste diyorum ama sonuç yinede aynı.

Hepsinin konusunu inceleyin göreceksiniz hepsinde mutlaka ” %100 seo uyumlu ” diye yazar ama hiçbirinde o uyumu nedense göremedim. Satış stratejisi olarak kullanıyorlar sadece.

Birisinden 5 tane deneme teknoloji makalesi isteriz başlıkları ” Twitter Nedir ? ” gibi olur. Kimisine para kazanma konulu makaleler sipariş veririz şöyle şeyler yaparlar ;

Başlıklara bakında hepsi ne kadar güzel değil mi ? İçeriklere bakın başlık ile uzaktan yakından bir alakası yok ve hiçbir bilgi vermiyor. Kelime sayısını tutturmak için uzatılan kelimeleri görebilirsiniz. Benim yazdığım makalelere bakın ;

Adamlar öyle bir makale veriyor ki sitede yayınlamaya utanıyorum. Siteyi takip edenlerden birisi görse siteyi takip etmekten vazgeçer. O derece kalitesiz makaleler yazıyorlar. Diyorum ki arkadaş makalenin akışı 230 kelime oluyorsa 200 ‘de bırakma yaz. Parasını vereyim. Yok 200 dediyse 200 ‘de kalacak.

Dedim bari misafir yazarlık sistemini açayım belki bu işte hevesli birisini bulurum inceliklerini öğretirim siteden pay veririm. ” Misafir Yazarlık Açıldı ! ” diye bir yazı yayınladık. Ondanda 1 kişi geldi incelikleri öğrettim yazılarını düzenledim saatlerimi verdim. Moda üzerine yazarım dedi özel kategori açtım 3 tane yazı yazdı sonra kayboldu. Yazılarıda ben yönlendirdim öyle yazdı. Teamviewer ile bilgisayarına bağlanıp saatlerce anlattım dedim burası böyle burası şöyle düzenlemesini v.s. yaptım. Harcadığım saatlere yanıyorum.

Yeni projelere girecek oluyorum, şehir dışı seyehatler yapacak oluyorum siteyle ilgilenecek zaman bulamadığımda onlardan yayınlayayım diyorum ama olmuyor. En güzeli kendi işini kendin yapman.

Sizlere tavsiyem sizde hiç bulaşmayın. Kimi emekli öğretmenim diyor, kimi yıllardır seo yapıyorum diyor. Kimi alanımda uzmanım üniversite öğrencisiyim diyor ama hepsi boş çıkıyor.

Comments
  1. Alone |

Bir Cevap Yazın