14 Şubat için Sevgiliye Hediye

sevgiliye hediye

Sevgililer gününe çok az bir süre kaldı. Yaklaşık 3 hafta kadar ve siz henüz sevgilinize bir hediye almadınız mı? O zaman bu sizin için gerçekten büyük bir dert. Hele son günlere kalmak daha büyük bir dert. Çünkü en güzel hediyeler çoktan alınmış oluyor. Doğal olarak siz yine standart hediyelere dönüyorsunuz.* Sonuç olarak da ne siz mutlu oluyorsunuz ne de sevgiliniz. Ama artık endişelenmeyin. Sevgililer günü hediyesi bu yıl sizin için dert olmayacak. Nasıl mı? Sizlere önereceğim eşsiz bir hediye ile bu sorun ortadan kalkacak. Sizde sevgilinize çok özel bir hediye alabilecek 2014 sevgililer gününü mutlu bir şekilde geçireceksiniz.

Hediyemiz kitap üzerine kurulu. Ama öyle bir roman ya da basit bir kitap değil. Sevgiliye Kitap. Sadece sevgiliniz için yazılmış ve Sevgiliye Hediye olabilecek bir kitap. Yani normal bir roman değil. *Peki bu Sevgiliye Kitap nedir? Diye soracak olursanız hemen açıklayayım. Öncelikle kitap kapağında size özel bir fotoğraf olur. Size özel bir yazı stili kullanılır. Kısacası tasarım tamamen size özel şekilde hazırlanır. Yazarı olarak da sizin isminiz gözükür. Buraya kadar her şey tamam. Birde iç kısmı olur burada başlangıçta “Bugün 14 Şubat Sevgileler” günü yazar. Geriye kalan kısımda da sevgilinize olan duygularınızı, düşüncelerinizi, onun size kattıklarını vb. şeyleri yazarsınız. Olay tamamen bundan ibarettir ve resmen emek kokar. Ayrıca bu kitaptan 1 tane basılır ve o da sadece sizde veya hediye ettiğiniz kişide olur. Asla 3. Şahıslarla bir paylaşım olmaz.

Sizde bu sene sevgilinize alışılmışın dışında bir hediye alarak onu sevindirmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden ürünün siparişini vermek. Ardından bir kaç gün içinde kitabınız elinizde.

Bir Cevap Yazın