komik karikatür Archive

[Karikatür] – Bende Sana Atıyim Mi Bi Kere

Sizleri bilmem ama Fırat Karikatürleri her zaman benim hoşuma gitmiştir. Bu karikatürde ise kar topu oynayan Fırat korktuğu ve çekindiği birisine kar topu atmak için kıvranırken yer almaktadır. Daha fazlası için ” Mizah ”

Kitap Okurken Sıkılan Adam

Roman okurken roman karakteri bayanın boyu kendi boyundan uzun olduğu için kitabı kaldırıp atan ve canı sıkılan adam. Komik karikatürler kategorisine girebilir.

İpne Basın Karikatürü

Erdil YAŞAROĞLU ‘ndan muhteşem bir karikatür daha. Komikaze.net sitesinde Erdil YAŞAROĞLU ‘nun diğer karikatürlerini inceleyebilirsiniz.

Tarzan ve Aslan Kürk Diyaloğu | Karikatür

Hobilerimden olan karikatürleri her zaman Komikaze.net ‘ten takip ederim. Geçen gün siteyi ziyaret ederken bu karikatüre rastladım. Erdil YAŞAROĞLU yine hünerlerini göstermiş ve güzel mizahıyla takipçilerini güldürmeyi başarmış. Değerli takipçilerim için bende paylaşmak istedim.

Doğruyu Söyleyen Pinokyo 9 Köyden Kovulur

Hani bir Atasözü vardır, ” Doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlar ” diye. İşte onu pinokyaya uyarlamışlar. Pinokyo ben yalan söyleyince burnum uzuyor der ve köyden kovulur. Erdil YAŞAROĞLU ‘ndan harika bir karikatürde böylece oluşur.