Karikatürler Archive

6 Adet Komik Karikatür

Mizah kategorimizi 1 hafta gibi bir süre boş bıraktık bu boşluğu doldurması için 6 adet karikatür seçtik ve galeri yöntemi ile sizlerle paylaşmaya karar verdik. Hemen yukarıdan istediğiniz karikatürden başlayıp sırasıyla diğerlerini görüntüleyebilirsiniz.

Fırat – Tam İsabet Karikatürü

Fırat yine döktürmüş, küçükken balkondan yaptıklarımızı karikatür olarak yıllar sonra karşımızda görmek çok güzel bir duygu. Bizi geçmişe yolculuğa çıkartmaktadır. Bu yüzden artık Fırat karikatürlerine ağırlık vermek istiyorum. Mizah kategorimizde bol bol Fırat Karikatürleri

[Karikatür] – Bende Sana Atıyim Mi Bi Kere

Sizleri bilmem ama Fırat Karikatürleri her zaman benim hoşuma gitmiştir. Bu karikatürde ise kar topu oynayan Fırat korktuğu ve çekindiği birisine kar topu atmak için kıvranırken yer almaktadır. Daha fazlası için ” Mizah ”

Kitap Okurken Sıkılan Adam

Roman okurken roman karakteri bayanın boyu kendi boyundan uzun olduğu için kitabı kaldırıp atan ve canı sıkılan adam. Komik karikatürler kategorisine girebilir.

İpne Basın Karikatürü

Erdil YAŞAROĞLU ‘ndan muhteşem bir karikatür daha. Komikaze.net sitesinde Erdil YAŞAROĞLU ‘nun diğer karikatürlerini inceleyebilirsiniz.