Karikatür Archive

Modern Robin Hood

Mizah kategorimizin boynu bükük kalmasın diye bugün karikatürler arasında bir gezinti yaptım ve sizlere modern ve faizci robin hood karikatürünü buldum.

7 Adet Komik Karikatür

Mizah kategorimiz için seçtiğimiz 7 adet komik karikatürleri sizlerler için galeri haline getirdik ve paylaşıyoruz. Hemen yukarıda karikatürler galeri olarak verilmiştir. Eğer galeri olarak görüntülemek istemezseniz birde direk olarak verelim.       Sitemizdeki

6 Adet Komik Karikatür

Mizah kategorimizi 1 hafta gibi bir süre boş bıraktık bu boşluğu doldurması için 6 adet karikatür seçtik ve galeri yöntemi ile sizlerle paylaşmaya karar verdik. Hemen yukarıdan istediğiniz karikatürden başlayıp sırasıyla diğerlerini görüntüleyebilirsiniz.

Oyun Oynuyoduk Karikatürü

Erdil Yaşaroğlu yine döktürmüş. Son 2 gündür kafamın pek yerinde olmadığından bugün siteyi mizah kategorisinden güncellemeye karar verdim. Daha fazlası mizah kategorimizde.

Pembe Panter Karikatürü

Çocukluğumuzun çizgifilm ‘i ve bir dönem sinema yıldızı olan pembe panter ‘in çilesini konu alan karikatürü sizlerle paylaşmak istedik. Renginden dolayı diğer panterler tarafından dışlanan pembe panter ‘i birde bu bakış açısından görün.