Ücretsiz Download

Ücretsiz Download
Merhaba arkadaşlar bu makalemizde download61.org sitesinin tanıtımını yapacağım. Öncelikle belirtmek isterim ki siteye ilk girer girmez dikkatimi çeken sitenin basit bir yapıyla dev bir program indirme arşivine sahip oluşuydu.

Site ana sayfasın da bizi Yeni eklenenler, popüler ve güncellenenler olmak üzere 3 gruptan oluşan bir ana sayfa ile karşılıyor. Sitede ana sayfa dâhil toplam on dokuz adet kategori bulunuyor. Sitemizin en önemli özelliklerinden bir tanesi de eğer program geliştiriyor ve yapmış olduğunuz programı insanlara sunmak istiyorsanız tek yapanız gereken üst menüde yer alan program ekle menüsüne tıklayıp gerekli bilgileri girdikten sonra programınızı web dünyasına aktarmak olacaktır.

Yine üst menüde bulunan Güncellenenler adlı menüden daha önce indirmiş olduğunuz yazılımların sürümlerinin güncellenip güncellenmediğini veya en son güncellenmiş halini indirebiliriz. Yeniler adlı menüden ise siteye eklenen yeni programları takip edebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Site Yeni İndirme Merkeziniz sloganıyla yayına atılıp web dünyasında aramızda yer almıştır ki şüphesiz öyle olacağını umut ediyoruz çünkü gerçekten çok geniş bir program arşivine sahip bir siteyle karşı karşıyayız.

Basit ve geniş bir program yelpazesine sahip olduğunu altını çize çize söylüyorum. Kullanmak veya indirmek istediğiniz program türüne göre sol tarafta yer alan menüden program kategorisini seçebilir veya sağ üst tarafta yer alana arama kutusundan gerekli programın ismini yazıp ara deyip indirebilirsiniz.

Gerek güvenlik yazılımı olsun gerekse disk yazmak araçları gibi programları sitemizde kolaylıkla bulabilir ve indirebilirsiniz. Sitede web geliştiricilerde unutulmamış sol tarafta yer alan menüde Web araçları menüsünde işinize yarayacak birçok programı bulabilmeniz mümkün.

Bize ulaşmak isterseniz sitemizi ziyaret edip üst menüde bulunan bize ulaşın adlı menüye tıklayarak şikâyet ve önerilerinizi veya tanıtımını yapmak istediğiniz bir ürün veya sitenizin reklamı gibi konularda bize ulaşabilirsiniz.

Dowload61 ile ücretsiz oyun indir

Şüphesiz ki bilgisayar başına geçtiğimizde boş vakitlerimizde ve sadece eğlenmek için yaptığımız tek yaptığımız şey bilgisayarda oyun oynamak oluyor. Her geçen gün eğlence dünyasına katılan ve aramızda yeni yeni yer alan hatta şöyle diyelim yer almaya çalışan birçok oyun var ve bu oyunların sayısı her geçen gün artacak.

Hızla büyüyen oyun camiasında yeni çıkmış oyunları takip etmek ve bu oyunların nasıl ve nereden indirileceğini bulmak hiçte kolay değil Download61 sizler için ücretsiz bir oyun arşivi oluşturmuş ve her geçen gün bu arşive yeni yeni oyunlar ekleyerek siz değerli bilgisayar kullanıcılarını geniş bir arşiv sunmayı hedeflemiş görünüyor. Ücretsiz oyun indirmek için tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret etmek ve gerekli kategori altında indirmek istediğiniz bir oyunu seçip ücretsiz olarak indirmek olacaktır.

Dowload61 ile mobil oyun indir

Her geçen gün büyüyen oyun platformunda bilgisayarların yanı sıra cep telefonları için çıkarılan mobil oyunlarda yer alıyor. Günümüzde hayla popülerliğini kaybetmemiş mobil oyunları ve yen çıkan oyunları ücretiz olarak indirebilirsiniz.

Her telefon modeline uygun birçok mobil uygulama ve oyun ile sizlere hizmet vermekten ve mobil oyun arşivimize yeni yeni oyunlar eklemekten vaz geçmiyoruz. Sizde telefon modelinize uygun mobil oyunlar indirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret edip indirmek istediğiniz oyun türüne göre bir oyun seçip ücretsiz olarak indirmek olacaktır.

Biz sadece oyun indirmenin dışında sizlerin güvenliğinizde düşünüyor ve gerekli tedbir ve önlemler i almaktan vazgeçmiyoruz. Sitemize eklenen veya eklemiş olduğumuz mobil oyunların güvenirliliğini kontrol ediyor ve sizlere o şekilde sunuyoruz.

Teşekkürler.

Comments

Bir Cevap Yazın