Need For Speed Rivals Nasıl Kurulur ?

Need For Speed Rivals Oyunu Kurulumu

Electronic Art Need For Speed serisine yeni bir halka daha ekleyerek Need for Speed: Rivals ile birlikte yarış ve macera severlere heyecan dolu dakikalar yaşatıyor. Oyun PC PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için piyasaya sürülmüş durumda.

Need For Speed severler için oyunun kurulumunun nasıl gerçekleştiğini adım adım anlatmaya çalışacağım:  Oyunu kurmak için tabi ki öncelikle bilgisayarımıza indirmemiz gerekiyor. İnternet download manager damenon tolls ya da kullandığınız herhangi bir dosya indirme programı ile bilgisayarınıza indirdiğiniz oyun klasöründe sağ tıklayarak “buraya çıkart” bölümünü seçiyoruz. Açılan dosyalar arasında BB-NFSR dosyasının üzerinde tekrar sağ tıklayarak “aç” diyoruz.

Bu dosyanın içinden çıkan  “setup” ta sağa tıklayarak “yönetici olarak çalıştır” diyoruz. Karşımıza gelen dil seçeneklerinden İngilizceyi seçiyoruz. Daha sonra gelecek uyarıya “hayır” diyoruz. Sonraki kurulum ekranında her sayfada gelen “next” adımını tıklıyoruz. Daha sonra kurulum için yer seçebileceğimiz ekran gelecek buradan isterseniz kendiniz yer seçebilir isterseniz hiç bu işleme uğraşmayıp “next”e tıklarsınız. Bu aşamadan sonra kurulum başlayacak. Yüzde dilimi bittikten sonra kurulum tamamlanmış olacak. Oyunun bize artısı crack yapmanıza gerek olmadan setup işlemi içerisinde bunu kendisi halletmiş olacaktır.

Oyunu bilgisayarınıza kurmak istiyorsanız gerekli olan sistem gereksinimleri şöyledir:

  • İşlemci: Core 2 Duo E6700 2.66GHz veya Athlon 64 X2Dual Core 5800+
  • Ekran kartı: GeForce GT 630 1 GB DDR3 Radeon HD 5570 1024 MB veya üstü olabilir
  • Ram:  3 GB
  • DirectX: 11,0 Sürümü
  • İşletim Sistemi: Windows Vista (Service Pack 1) 32-bit Windows 7 x64 Windows 8
  • Gerekli Olan Sabit Disk Alanı: 24 GB

Bilgisayarınız yeterli need for speed serisinin son sürümünü denemenizi tavsiye ederiz. İyi eğlenceler…

Dipnot : Bu makale konuk yazarımız tarafından yazılmıştır.

Bir Cevap Yazın