MediaDrug Ücretsiz Müzik İndirme Programı İncelemesi

Son dönemlerde gelen yasaklar neticesinde müzik dinlemeye tam anlamıyla doyamaz olduk. Bilgisayarımıza indirmek zorlaştı. Tüm bu sıkıntılarımızın çözümü için MediaDrug programını ürettiler ve sizlere tanıtmaya karar verdim.

MediaDrug

Ücretsiz ve hızlı bir şekilde müzik indirmek artık tarih olmadı. Bu program ile tekrardan canlanmış durumdadır. Program fazla yer kaplamayan ve gereksinimleri bilgisayarı yormayan bir programdır. Bu sebebten ötürü programın sistem gereksinimlerini paylaşma gereği duymuyorum.

Peki Neden MediaDrug Programı ?

Kolay kurulumundan ve reklamsız olduğundan başlayabiliriz. Ayrıca diğer programlar gibi yandex toolbar gibi şeyleri bilgisayarınıza sizin izniniz olmadan kurmamaktadır. Sadece programın kendisini hızlı bir şekilde kurmaktadır. Kurulum en yavaş bilgisayarda maksimum 2 dakika sürer benim bilgisayarımda 1 dakika sürmedi ve öyle çok sayıda adımları yoktur.

MediaDrug Programı ile Nasıl Müzik İndirebilirim ?

Hemen bir yukarıda bahsettiğmi gibi kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Sizlere program ile neler yapabileceğinizi anlatayım isterseniz.

mediadrug-programi

Hemen yukarıda programın içerisinden aldığım bir ekran görüntüsü mevcut. Ekran görüntüsünde görebileceğiniz üzere istediğiniz müziği online olarak dinleyebiliyor veya bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. MP3 indirmem için neler yapmam gerekmektedir ?

  1. İlk olarak sol üst köşeye benim Lana Del Rey Summer Sadness yazdığım alana dinlemek veya indirmek istediğiniz şarkının ismini yazarak enter tuşuna basmanız gerekmektedir.
  2. Hemen akabinde alt bölümde ismini yazdığınız şarkının internet ortamındaki tüm versiyonları çıkmaktadır. Bunların üzerine tıklayıp müziği dinleyip aradığınızı açmalısınız.
  3. Aradığınız müziği açtıktan hemen sonra isterseniz sürekli olarak online dinleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirmek isterseniz sağ üst bölümde yer alan ” İndirme Yöneticisi ” bölümüne tıklamalısınız. Tıkladıktan hemen sonra aşağıdaki ekran görüntüsü ile karşılaşacaksınız.

MediaDrug Müzik İndirme Programı

Hemen yukarıdaki ekran görüntüsünden müziğin bilgisayarınızda nereye inmesini istedğinizi belirleyip enter tuşuna bastığınızda otomatik olarak müzik bilgisayarınıza inecektir.

İncelemesini yaptığım MediaDrug Ücretsiz Müzik İndirme Programı ile arayıpta bulamayacağınız müzik bulunmamaktadır. Çok geniş bir arşive sahip kaliteli bir programdır.

indir

Programı ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza indirmek için hemen yukarıdaki ” İndir ” logosuna tıklamanız yeterlidir. Sormak istediğiniz bir soru veya karşılaştığınız bir problem olması halinde aşağıdaki yorum formunu kullanarak durumu bize bildirebilirsiniz.

Comments
  1. cem |
  2. Nazım Yılmaz |
  3. esin |
  4. dagabakan |
  5. şemsettin |

Bir Cevap Yazın