Lenovo yoga 11

Lenovo yoga 11

Hayatımızın büyük bir kısmında yer edinen teknoloji gün geçtikçe de yerini sağlama alıyor diyebiliriz. Son yılların popüler teknolojik aletlerinden olan tabletler insanlara bilgisayarların sunduğu bir çok özelliği bir arada sunuyor.

Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlara göre hem daha hafif hem de kullanış açısından her türlü mekanda kullanılabilen tabletler ile bilgisayarınızdan takip ettiğiniz işleri her yerde takip etmenize ve işlerinizden her zaman haberdar olmanıza olanak sağlamaktadır.

Dünya teknoloji liderlerinden biri olan lenovo geçtiğimiz yıllarda başlatmış olduğu tablet üretimi ile dikkatleri üzerine çekmeyi büyük ölçüde başarmışa benziyor. Lenovo’nın son yıllarda çıkarmış olduğu en prestijli tabletlerinden birisi olan yoga 11 modeli görenleri hayrete düşüyor.

Office programlarının hiçbir ücret ödemeden kullanılabildiği bu tablette daha bir çok sürpriz de sizleri bekliyor. Lenovo yoga 11 türkiye’de ilk defa kullanılan Windows rt özelliğini barındırıyor. Windows rt nedir diyenler için kısa bir açıklama yapacak olursak eğer tabletin içinde bulunan programlar ve işletim sistemleri Windows tabanlı ve diğer tabletlerin çalıştıramadığı programları Windows rt ile çalıştırabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Bu yönüyle kullanıcılarının beğenisi kazanan yoga 11 1,2 ghzlik işlemci hızı ile de bir nevi teknoloji dünyasında bende varım diyor. Bu özelliklerinin yanı sıra 11,6 inçlik geniş lcd ekranı ile hemen hemen bir dizüstü bilgisayarlar aynı görüntü genişliğini yansıtıyor.

Bu kadar geniş bir ekranı olan bir tabletin ağır olması beklenirken yoga 11 1,2 kilogramlık ağırlığı ile bizleri bir kez daha şaşırtıyor. Kullanırken zevk alacağınız ve elinizden düşürmekte zorlanacağınız bu son teknoloji ürünü olan lenovo yoga 11 tabletin fiyatı ise 1,700 ile 1800 türk lirası arasında olup çeşitli taksit seçenekleri ile de bir çok bütçeye sadık olmuştur.

Comments
  1. osman cinkara |
  2. Burak |

Bir Cevap Yazın