Java İndir

Java Programı Son Sürüm İndir

Java bir programlama dili ve bilgi işlem platformudur. İlk olarak 1995 de Sun Microsystems tarafından piyasaya sürülmüştür. Java web i daha eğlenceli ve kullanışlı hale getiren uygulamaları geliştirmek için kullanılan bir teknoloji ürünüdür. Oyunlar, ticari uygulamalar gibi pek çok program bu teknolojiyi temel almaktadır. Java hızlı ve güvenli bir teknolojidir. Tavla, okey, batak gibi oyunlar ve gelişmiş hesaplama programları java teknolojisiyle çalışmaktadır. Ayrıca çevrimiçi sohbet etmek, fotoğraf yüklemek gibi hizmetler de java teknolojisiyle gerçekleşmektedir. Eğer bilgisayarınızda java yüklü değilse bu programlar çalışmayacaktır. www.javaindir.net internet adresine girerseniz çok kolayca ve ücretsiz olarak bilgisayarınıza java indirebilirsiniz.

Bilgisayarınıza java yüklemek için çevrimiçi veya çevrimdışı seçeneklerini kullanabilirsiniz. Windows’a java yüklemek için yönetici izni gerekmektedir. Çevrimiçi yüklemede sorun yaşarsanız, çevrimdışı yükleme seçeneğini tercih edebilirsiniz. En son java sürümünü bilgisayarınıza indirerek, java uygulamalarının daha güvenli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarınıza java yüklemek için Windows çevrimdışı yükleme seçeneğine tıklayın. Burada dosya yükleme iletişim kutusu görünür. Dosyayı sisteminize yüklemek için kaydet düğmesini tıklatın. Dosyayı masaüstüne kaydederseniz kolayca bulmanızı sağlamış olursunuz. Bu arada tüm uygulamaları kapatın ve kaydettiğiniz dosyayı çift tıklayarak yükleme işlemine başlayın. Java yüklemenin düzgün çalışıp çalışmadığını test ederek anlayabilirsiniz.

Yukarıda verilen internet adresinde java indir yazısına tıklayarak, bilgisayarınıza kolaylıkla java programını yükleyebilirsiniz. Böylece bilgisayar kullanımınız daha zevkli hale gelecektir.

Comments
  1. YeniK |
  2. ulohjobs IT |

Bir Cevap Yazın