Hamachi – Güvenilir Sanal Ağ Programı

Günümüzdeki birçok oyun internet üzerinden online bir şekilde oynanılabilmektedir ve bu durum güvenilir ağ talebini oluşturmuştur.

Başka bir şehirde ki arkadaşınız ile Counter Strike veya MineCraft gibi oyunlar oynayacağınız zaman ağ bağlantısı isteyebilmektedir. Hamachi programı ise sizlere güvenilir ağ hizmeti sunmaktadır.

Himachi programını sizler için bilgisayarımıza indirdik ve kurumunu sizlerle paylaşmaya karar verdik. İlk olarak sizde programı indirmek ve gereken açıklamaları okumak için aşağıdaki indirme butonuna tıklamanız gerekmektedir.

indir

Pinterest paylaşım butonundan dolayı linke tıklayamayanlar : http://www.tamindir.com/hamachi/ buradan indirebilirler.

Hemen programı indirip bilgisayarınızdan üzerine çift tıkladığınızda ilk olarak aşağıdaki gibi bir ekran karşınıza gelecektir.

Hamachi - Güvenilir Sanal Ağ Programı

Dilimiz zaten seçili bir şekilde karşımıza geliyor bize sadece ” Next > ” bölününe tıklayıp diğer adıma geçmek düşüyor.

Hamachi - Güvenilir Sanal Ağ Programı

Bu bölümden size sadece ” İleri ” bölümüne tıklamanız yeterli oluyor.

Hamachi - Güvenilir Sanal Ağ Programı

Bu bölümde program kullanım şartlarını sizlere sunmaktadır. Eğer şartlar size uygun geliyor ise ” Kabul Ediyorum ” bölümünden kuruluma devam edebilirsiniz. Şartlara karşı iseniz “ İptal ” bölümünü kullanarak kurulumu iptal edebilirsiniz.

hamachi programı indir

Bu bölümde programın bilgisayarınızın tam olarak neresine kurulmasını ve masaüstünde programa dair bir kısayolun oluşturulmasını isteyip istemediğinizi belirtmenizi istemektedir. Direk olarak ” Yükle ” seçeneği ile devam edebilirsiniz.

Hamachi Programı İndir

Son olarak programın kurulumu bitiyor ve “ Sonlandır ” seçeneğine tıkladığımızda eğer ” Hamachi ‘yi Başlat ” bölümü işaretli ise program hemen çalışmaya başlıyor. Kurulum işlemleri bu kadar basit olup yapamayan arkadaşlar konu altından sorularını iletirlerse elimizden geldiğince yardımcı olabiliriz.

Comments

Bir Cevap Yazın