Flash Player İndir

Adobe Flash Player Son Sürüm

Flash player web üzerinde videoları, oyunları ve animasyonları görüntülemenizi sağlayan bir programdır. Eğer bilgisayarınızda oyun oynayamıyor ve videoları izleyemiyorsanız bilgisayarınızda flash player eklentisi yüklü değil demektir. Flash desteği gerektiren tüm uygulamaları çalıştırabilmeniz içim bilgisayarınıza flash player yüklemeniz gerekmektedir.

Bilgisayarınıza flash player indirmek için www.flashplayer.gen.tr adresine girmeniz yeterlidir. Buradan program indirmek ücretsizdir. Burada verilen komutlarla flash player programını indirdikten sonra, flash player programının üzerine tıklayarak bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Bu arada açık bulunan tarayıcınızı kapatmalısınız. Browser yeniden başlayınca program yüklenmiş olur ve videoları izlemeye başlayabilirsiniz. Verdiğimiz internet adresinde flash player indir yazısına tıklayarak bütün bu işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Flash player sizi otomatik olarak uyaracak ve son sürümü yüklemenizi önerecektir. Flash player güncellemeleri flash player yazılımının düzgün çalışmasını sağlar ve güvenlik özelliklerinde yapılan değişiklikleri ve yeni ürün işlevlerini içerir. Flash player uyumlu içerik web’in her yerinde bulunabilir. Masa üstü bilgisayarların neredeyse tamamında flash player programı yüklüdür.

Web’den bilgi indirdiğinizde çoğu zaman riskli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak flash player güncellemelerinde bu riskli durumların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınmıştır. Hatta bazı durumlarda flash player yeni sürümü, internette gezinirken bilgisayarınıza ek koruma sağlamaktadır. Her yeni sürümde kalite ve güvenlik konularında büyük gelişmeler görmekteyiz. Bu yüzden gelen uyarıları dikkate alarak en son sürümleri bilgisayarımıza yüklemekte yarar vardır.

Bir Cevap Yazın