Fezleke & .UDF Dosyası Nasıl Açılır ?

Uyap Editör

Merhaba değerli arkadaşlar, davalar ile ilgili olarak emniyetin (Polis/Jandarma) hazırlamış olduğu fezlekenin nasıl açılacağını anlatacağım.

Fezleke .udf formatında avukatlar tarafından temin edilmekte fakat bu .udf uzantılı dosyalar sadece Uyap Editör Programı ile görülüp düzenlenebilir.

Uyap editör programının ise altyapısında java programı yer almaktadır. Yani program java ile çalışmaktadır. Elinizdeki .udf dosyasının nasıl açılacağına çözüm arıyorsanız, çözümü buldunuz.

indir

Uyap Editör Programını indirmek için yukarıdaki “indir” logosuna tıklayınız. Logoya tıkladığınızda program otomatik olarak indirilecektir. Program .Zip dosyası halinde inecektir ve programı bilgisayarınıza kurabilmeniz için bilgisayarınızda winrar programının olması gerekmektedir.


 

indir

Winrar programını indirmek için hemen yukarıdaki “indir” logosuna tıklayabilirsiniz.


Önemli Not ;

Programa birzat ihtiyacım oldu ve programın Windows 7 tabanlı bilgisayarlarda hata verdiğine şahit oldum. Genellikle Windows XP altyapısına sahip bilgisayarlarda problem teşkil etmemektedir. Bilgisayarınızda mutlaka java programının olması gerekmektedir. Aksi halde program çalışmamaktadır.

Comments
  1. Derya Akcan |
  2. Bülent ŞIK |
  3. Sambili Retrox |
  4. Çapulcu Yavuz Selim |

Bir Cevap Yazın