Türkiye İş Bankası Maximiles Kartı Kartı Başvurusu

Türkiye İş Bankası ‘nın esnek seyehatleri olup bunu hava yolları aracılığıyla yapmak isteyenler için oluşturduğu özel kredi kartı Maximiles ‘in başvurusunu nasıl yapabileceğinizi anlatacağız.

maximiles

Türkiye İş Bankası ‘ndan alabileceğiniz en çok kampanyası olan kredi kartlarından birisine nasıl başvuru yapabileceğinizi anlatmak amacıyla bu makaleyi yazıyoruz. Bu yazımızda Maximiles kredi kartı başvurusu hakkında tüm incelemelerimiz yer alacaktır. Avantayları ve dezavantajları ile beraber yaptığımız bu inceleme ile aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacaktır.

Türkiye İş Bankası Maximiles Kredi Kartı Nedir ?

Bu kredi kartı en çok mil puan kazandıran karttır. Bu kartınız ile çok sayıda kampanyadan yararlanarak mil puanlar kazanabilir bunlarıda alışverişlerinizde nakit para olarak kullanabilirsiniz.

Bu kart ile http://www.isbank.com.tr/content/TR/Kartlar/Maximiles-777-5.aspx bu sayfada belirtilen havalimanlarından alacağınız anlaşmalı uçak biletlerinde ve daha birçok alanda ayrıcalıklı olabilirsiniz.

Maximiles kredi kartı ile yaptığınız tek çekim (taksitsiz) alışverişlerinizi  ” Akaryakıt, gıda, yemek, telekomünikasyon gibi sektörler haricinde ” aşağıdaki tablodaki faiz oranları ile taksitlendirebiliyorsunuz. Sadece 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

 • 3 taksit için faiz oranı :  % 1,99
 • 6 taksin için faiz oranı : % 4,99

Gibi uygun oranlar ile internet şubenizden veya 0 850 724 0 724 nolu numarayı arayarak taksitlendirme işleminizi başarıyla yapabilirsiniz. Ayrıca yine aynı sektörler ve 100 TL üzeri alışverişleriniz için erteleme işlemide yapabilirsiniz.

 • 1 ay ertelemenin faizi : % 1,99
 • 2 ay ertelemenin faizi : %2,99
 • 3 ay ertelemenin faizi : %3,99

Olarak belirlenmiştir ve şuanda 12 Mart 2014 tarihinde geçerlidir. Tabi sonraki tarihlerde Türkiye İş Bankası ‘nın değişiklik yapabilme hakkı olacağından resmi internet sitelerinden takip yapmanızda fayda bulunmaktadır.

Türkiye İş Bankası Maximiles Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye İş Bankası Maximiles Kredi Kartı Başvurusu

4 adet kart seçeneği bulunmaktadır. Temassız visa, temaslı visa, temassız master, temaslı master olmak üzere 4 seçenek bulunmaktadır.

http://www.maximiles.com.tr/TR/hizli-kredi-karti-basvurusu/Sayfalar/hizli-kredi-karti-basvurusu.aspx

 1. Hemen yukarıdaki bağlantıya tıklayınız.
 2. Sayfanın altkısmında yer alan yukarıdaki ekran görüntüsünü bulunuz.
 3. Kart özelliği alanından seçiminizi yapınız.
 4. T.C. kimlik numaranızı doğru bir şekilde giriniz.
 5. Cep telefonu numaranızı başında 0 olmadan yazınız.
 6. Doğrulama kodunu karşısındaki kutucuğa giriniz.
 7. En sağ altta yer alan ” Başvur ” butonuna tıklayınız.

İşlemleri eksiksiz olarak yaptığınızda cep telefonunuza bir kısa mesaj alacaksınız. Eğer başvurunuz geçerli sayılırsa sizden ekstradan bilgi isteyeceklerdir.

Sizlere şunlarıda öneriyoruz ;

Eğer aradığınızı maximiles ‘te bulamazsanız yukarıdaki kredi kartlarına nasıl başvuru yapacağınızı öğrenmek için üzerlerine tıklamanız yeterli olacaktır. Daha fazlası için her zaman Banka İşlemleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın