Odeabank Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

OdeaBank ‘ın uygun oranlara sahip bireysel ihtiyaç kredisine başvuru yapmak istermisiniz ?

odeabank

OdeaBank ‘ın kampanyalı bireysel ihtiyaç kredisi avantajından faydalanmak ve başvuruda bulunmak isteyenler için biraz bilgi toparladık ve sizlerle paylaşmaya karar verdik.

OdeaBank Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu Hakkında

İlk olarak sizleri kredi hakkında bilgilendirelim sonradan pişman olmayı engellemek açısından bu gereklidir. İlk olarak kredinin çeşitlerini biraz açıklayalım. OdeaBank Bireysel İhtiyaç Kredileri 5 ‘e ayrılmakta ;

 1. OdeaBank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi : Bu kredi ile her an 36 ay vade ile sahip olabiliyor ve düşük faiz fırsatından yararlanıyorsunuz. Bu kredide ödemelerinizi kendi bütçenize uygun taksitlerde ayarlayabilme fırsatına sahipsiniz. Ödeme planınızı isteğe bağlı olarak kendiniz yapabiliyorsunuz. Ayrıca bir aksilik olduğunda 3 aya varan ödeme erteleme fırsatıda bulunmaktadır.
 2. OdeaBank Düşük Masraflı İhtiyaç Kredisi : Kredi masraflarını düşük tutmak isteyenler için oluşturulmuş kredi.
 3. OdeaBank Masrafsız İhtiyaç Kredisi :  Bankanın kredi masrafı ödemek istemeyen müşterilere özel oluşturulmuş kredi paketidir.
 4. OdeaBank Bireysel Finansman Kredisi :Yüksek tutarlara sahip nakit finansman kredisi isteyenler için tasarlanmıştır.
 5. OdeaBank SMS ve WEB Kredisi : Kredi başvurusu yapmak için şubeye gitmek istemeyenler için bir kısa mesaj ile veya internet şubesinden başvuru yapılabilen kredi modelidir. Telefonunuzun kısa mesaj bölümüne ” NAKIT ” yazıp boşluk bırakarak ” T.C. Numaranız ” ‘ı yazarak 8444 ‘e göndermeniz yeterlidir.
 6. OdeaBank Nakit Bedava Kredisi : Teknoloji alışverişleriniz için kullanabileceğiniz kredi modelidir.

OdeaBank Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Yukarıdaki bilgileri okuyup tamam ben kredi modelimi buldum başvuru yapmak istiyorum diyenler için başvuru bilgilerini paylaşalım. İlk olarak internet üzerinden sadece odeabank internet şubesinden başvuru bulunmaktadır. Henüz altyapı kesinleşmediğinden başvuru formu doldurarak başvuru olmuyor.

 • OdeaBank İnternet Şubesinden,
 • OdeaBank Şubelerinden,

Başvuru gerçekleştirilmektedir. Başvuru yapabilmeniz için 18 yaşından büyük olmalısınız ve gelirinizi belgeleyebilmelisiniz.

Başvuru için gereken evraklar ;

Başvuru yapabilmeniz için gerekli evrakları sizlere sıralayalım şubeye gittiğinizde tekrar evrak hazırlamak için geri dönmeyin, evraklarınızı yanınızda götürün.

 1. Üzerinde kimlik numaranızın yazdığı nüfus cüzdanınız,
 2. Gelir belgeniz,
 3. Adınıza kayıtlı son 3 aya ait elektrik, su, doğalgaz ve telefon faturası fotokopileri,

Yanınıza aldığınızda başvuru yapabiliyorsunuz, işletmeler, emekliler ve esnaflardan ise çeşitli evraklar istenmektedir. Eğer bu gruba giriyorsanız yorum yaparak gerekli bilgileri bize sorunuz bizde yanıtlayarak size bildirelim.

En güncel bilgileri her zaman odeabank ‘ın resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz. Resmi sayfa için http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/krediler/Sayfalar/Ihtiyac-Kredisi.aspx bağlantısını kullanabilirsiniz.

Daha fazlası için Banka İşlemleri kategorimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Bankadan kredi kartı istiyorum diyorsanız ” OdeaBank Kredi Kartı Başvurusu ” yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Comments
 1. osman cinkara |
 2. Erhan |

Bir Cevap Yazın