ING Bank Bonus Kart Başvurusu

ING Bankası ‘ndan Bonus Kart Başvurusu yapmak isteyenler için detaylı bir anlatımda bulunduk.

ING Bank Bonus Kart Başvurusu

Son günlerde televizyon reklamları ile gündemden düşmeyen, yeni kampanyalar ile dikkat çeken ING Bank ‘tan bonus kredi kartı başvurusu yapmak istermisiniz ?

Eğer yapmak istiyorsanız ilk olarak ING Bank Bonus Kart özelliklerini sizlerle paylaşalım ;

  • ING Bonus Kart ‘ta kazandığınız bonuslar anında hesabınızda olur ve alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz hesabınızda bonusları biriktirerek daha sonra alışverişinizi bedavaya getirebilirsiniz.
  • ING Bonus Kart ‘ını kullanımınıza göre daha çok kazanmanız açısından ING Bank Bonus Plus Kart ve ING Bank Bonus Premium Kart ‘a terfi edebilme şansınız vardır.
  • Yapılan kampanyaları takip ederek acil sağlık, çilingir gibi birçok hizmetten ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Genel olarak özellikleri yukarıdaki gibidir.  Peki kart ücretleri ne durumda ?

  • Standart Kart : 59 TL
  • Plus Kart : 68 TL
  • Premium Kart : 79 TL

ING Bank Bonus Kart Başvurusu Nasıl Yapılır ?

İlk olarak yapmanız gereken bankanın resmi web sitesine girip başvuru formu doldurmalısınız. http://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/ing-bonus-card linkine tıklayarak ” Hemen Başvur ” logosuna tıklayıp başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Başvuru formu 3 veya 4 aşamadan oluşur ve bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Bilgilerinizi eksiksiz girdiğinizde cep telefonunuza bilgi mesajı gelecektir ve gelen bilgi mesajı akabinde sizi en yakın şubeye davet edecekler veya adresinize kartı göndereceklerdir.

Bir önceki yazımızda ING Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusunu nasıl yapacağınızı anlatmıştık. Daha fazla bilgi için Banka İşlemleri kategorimizi ziyaret ediniz.

Bir Cevap Yazın