İGaranti ios ve android uygulaması incelemesi

Bir önceki yazımız olan iGaranti ile Havale/EFT Ücretine Son ! isimli yazımızda uygulamayı biraz tanıtmıştım ve incelemesini yapacağımı belirtmiştim.

igaranti ios uygulaması inceleme

Sözüm üzerine uygulamanın ios ‘tan incelemesini yaptım fakat android cep telefonunda da aynı şekilde çalışmaktadır. Bu yüzden hem android hem ios incelemesi olarak sayabilirsiniz.

iGaranti bildiğiniz üzere garanti bankasının sadece akıllı telefonlar üzerinden bağlanan kullanıcıları için geliştirdiği sosyal ağ ve banka karışımı bir uygulamadır. Hem türlü türlü fırsatlardan haberdar olup hem özel faiz oranlarını yakalayıp hemde havale ve eft masrafından belirli bir süreliğine kurtulabilirsiniz.

Uygulamanın kullanımının yaygınlaşması amacıyla banka tarafından kampanya yapılmış ve 15 Eylül 2014 tarihine kadar mesai saatlerindeki eft ‘lere ve tüm havalelere masraf eklememektedir.

Uygulamanın telefonunuzdaki görünümü nasıl olacak ve kullanımı nasıl ? Gibi sorularınızı aldığımız ekran görüntüleri ile karşılayalım ;

Hemen yukarıda bir galeri oluşturduk. Galeriden igaranti ‘nin nasıl hizmetler verdiğini görebilirsiniz. 15 Eylül 2014 tarihine kadar kullanmanızı tavsiye ederim. Daha sonrasında cep şubesi uygulamasından devam edebilirsiniz. Sonuçta o daha pratik. Daha fazla ekran görüntüsü vermek isterdim ama sansürlemeye üşendiğimden 9 adet ekran görüntüsü ile idare edebilirsiniz.

Daha önceden benzer bir şekilde Enpara.com android uygulamasını incelemiştik. Eğer garanti bankasından vazgeçebilirim diyorsanız enparada hesap işletim ücreti, havale ve eft masrafı yoktur. Onuda tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın