FinansBank.Enpara.COM Faizsiz ve Masrafsız İhtiyaç Kredisi

FinansBank Enpara.Com

Merhaba değerli takipçilerim, FinansBank.Enpara.Com ‘un daha önce birçok kampanyasını sitemde tanıtmış ve incelemelerini yapmış bulunmaktayım.

Bu sefer enpara.com ‘a yakışır yeni bir kampanya ile karşınızdayım. Bankacılık masraflarından biz tüketicileri kurtaran enpara.com bu sefer kredi çekerken çok düşük faiz ödeyelim ve masraflardan kurtalalım diye İhtiyaç Kredisi kampanyasını başlatmış durumda.

Başka bankalarda nasıl bilirsiniz örneğin Garanti bankasından kredi çekersiniz, hemen size mecburi olarak garanti sigorta ile sigortalatırlar ve krediniz bitene kadar onada taksit taksit ödeme yaparsınız.

Bu sefer bu alışkanlıktan kurtulacaksınız çünkü Enpara ‘nın yaptığı kampanyada dosya masrafı, sigorta masrafı gibi şeyler bulunmuyor ve faiz oranları çok düşük bir şekilde işliyor.

Enpara.COM İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Öncelikle enpara.com müşterisi olmanız gerekiyor eğer müşteri değilseniz https://www.finansbank.enpara.com/basvuru.aspx bu bağlantıdan hemen banka hesabınızı açabilirsiniz. Eğer mevcut bir müşteriyseniz hemen internet şubesi ‘ne giriş yapmalısınız.

İnternet şubesine giriş yaptıktan hemen sonra aşağıdaki adımları takip ediniz.

  • Üst menülerden önce ” Ürünler ” bölümünün üzerine geliniz ve hemen altında açılan sekmelerden ” Krediler ” bölümüne tıklayınız.

Enpara.COM İhtiyaç Kredisi Başvurusu

  • Hemen yukarıdaki gibi bir ekran ile karşılaşacaksınız buradan hemen sağ alt bölümde yer alan ” Başvur ” butonuna tıklayınız.

FinansBank.Enpara.COM Faizsiz ve Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Samimi söylüyorum bu hizmeti hiçbir banka sunmuyor. Hepsi önce sizden vade seçmenizi istiyor sonra oranları veriyor. Bu bankada ise çekmek istediğiniz kredinin tutarını giriyorsunuz ve hemen karşınıza vade seçenekleri ile beraber ödeyeceğiniz faiz oranı, ödeyeceğiniz aylık taksitler sıralanıyor. 3.000 TL kredi çekiyorsun sigorta yaptırmıyorsun, dosya masrafı ödemiyorsun ve 239,11 TL masraf ödüyorsun. Bu oranların çok iyi olduğunu daha önce başka bankalardan kredi çekenler benim gibi anlayacaklardır.

Enpara.COM İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Son olarak yukarıdaki gibisinden bir form ile karşılaşacaksınız. Banka zaten çoğu bilginizi biliyor olacak siz sadece değişmiş olan bilgilerinizi güncelleyiniz. Formu doldurup ” Devam ” butonuna tıkladığınızda başvurunuzu banka almış olacak ve en kısa sürede başvurunuzu inceleyip uygun ise dönüş yaparak parayı hesabınıza yükleyeceklerdir.

Krediniz gün içerisinde hatta aynı saat içerisinde onaylanıyor veya onaylanmadı mesajı geliyor ;

Enpara Kredi Onay Mesajı

Hemen yukarıdaki gibi bir mesaj geldiğinde internet şubesinde krediniz onayınız için bekliyor olacak. Eğer krediyi onaylarsanız anında hesabınızda.

kredionay

Eğer verdiğim bilgiler yetersiz kaldı ise : http://www.finansbank.enpara.com/urunler/ihtiyac-kredisi/ bu sayfadan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bu işlemi yaparak bankarlardaki kredi notunuzu test edebilirsiniz. Mesela 30.000 TL olarak başvurun onaylanırsa notunuz yüksek demektir. Zaten kredi en son yine onayınız için bekliyor olacak.

Comments
  1. plaket |

Bir Cevap Yazın