Ev Hanımlarına Kredi

Ülkemizde birçok kadının kaderi ev hanımlığıdır ve sayıları oldukça fazladır. Peki ev hanımlarına kredi verilebiliyor mu ? Hangi bankalar ev hanımlarına kredi verir bunları sizler için inceledik.
Ev hanımlarına kredi veren bankalar

Ev hanımlarına kredi oldukça beceri ve zeka gerektiren bir iştir. Eski banka çalışanlarından meydana gelen yazar kadrosu ile açılan bir siteyi sizlere taktim etmek istiyorum. Site adresi www.evhanimlarinakredi.com ve bu site uzman kadrosu ile ev hanımlarının imdadına yetişiyor.

Bankaların çalışma sistemleri malum, bu sistemleri ancak içerden birileri çözebilir ve bahsettiğim sitenin kadrosu eski bankacılardan oluştuğundan dolayı bu sistemi avuçlarının içi gibi biliyorlar.

Ev hanımlarının sayılarınında git gide artış gösterdiğini anlayan uzmanlar böyle bir proje oluşturmuşlar. Bu proje ile kredi isteyen ev hanımlarının hepsi kredi alabilecek.

Emsal olarak sitenin birkaç yazısını sizler için incelemeye alalım isterseniz.

  • Ev Hanımlarına Mikro Kredi : Bu yazılarında ilk olarak mikro kredinin ne olduğunu incelemişler. Bu kredi ile bilindiği üzere düzenli gelir veya kefil aranmamaktadır. Anlayacağınız bu krediye başvurduğunuzda olumlu sonuç almanız daha yüksek bir ihtimaldir. Bu krediye nasıl başvuracağınızıda ilgili yazılarından öğrenebiliyorsunuz.
  • Kefilsiz Kredi : Bu yazılarında ise kendilerine uygun bir kefil bulamayan ev hanımları için kefil olmadan nasıl kredi alabileceklerini öğretmektedir.

Bu 2 örnekten daha çok var fakat biz sizin siteye girerek kendi gözleriniz ile görüp incelemenizi istiyoruz. Böylece daha sağlıklı olacaktır. Tek yapmanız gereken www.evhanimlarinakredi.com sitesine girerek kendinize uygun olan krediyi bulmanız olacaktır. Bu site aracılığı ile Garanti Bankası, İş Bankası, Ziraat Bankası, Yapı Kredi Bankası, Finansbank gibi büyük bankalardan kredi alabilirsiniz.

Comments
  1. Gökhan |

Bir Cevap Yazın