Ev hanımlarına kredi veren bankalar

Hayatımızın temel taşı, fedakarları ev hanımlarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak uygun koşullarla kredi veren bankaları inceleyelim dedik.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar

Bir ailenin direği her ne kadar erkek denilsede ev hanımlarının olduğunu hepimiz çok iyi biliriz. Ev hanımları bildiğiniz üzere sigortasız, belirli bir maaşı olmayan evin temel direğidir. Sigortaları ve belirli gelirleri olmadığından şimdiye kadar bankalar ne kredi kartı, ne de kredi verdiler ama artık bu kural değişiyor.

Bizimde www.kredinotu.org sayesinde haberdar olduğumuz ve ev hanımlarının arayacağı bilgileri aktaralım.

1.) Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar ;

Ev hanımlarına kredi veren bankalarYukarıda da bahsettiğim gibi ev hanımları sigortasız ve belirli bir maaşı olmadığından bankalar kredi vermiyorlar ama artık kural değişti ve tek bir şart aranmakta.Oda tahmin ettiğiniz üzere bir ipotek göstermektir.

Eğer tapusu kendi üzerinize olan ev, işyeri veya sizin üzerinize bir otomobil var ise onu ipotek gösterip bankanın ekspertizlerinden değer biçtirilip yarı fiyatına kadar kredi çekebilme imkanı sağlanmaktadır.

Hangi bankalardan alabilirim diye sormayın çünkü ipoteğiniz varsa istediğiniz bankaya gidip başvuruda bulunabilirsiniz.

2.) Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar ;

Kredi Kartı TaksitlendirmeBankaların hemen hemen hepsi bu konuda çok hassas çalışıyorlar özellikle ‘de internet üzerinden veya kısa mesaj yolu ile başvuruları hep reddederler, sebebi ise sgk ‘nızın olmayışı ve bir yerde sabit bir maaş ile çalışmıyor olmanızdır.

Fakat eğer kredi çekmede olduğu gibi ufak tefek teminatları bankaya göstererek kredi kartı başvurunuzu onaylatabilirsiniz. Bunun için şubeye gidip direk olarak bireysel müşteri temsilcisi ile görüşmede bulunun görüşerek problemi çözebilirsiniz ama internet üzerinden başvuru formu doldurarak veya sms yöntemi ile başvurduğunuzda otomatik olarak başvurunuz onaylanmayacaktır.

Biz bu bilgileri http://www.kredinotu.org sitesinden aldık, sizde ziyaret ederek bu siteden çok fazla bilgi edinebilirsiniz. Özellikle kredi ve kredi kartı başvurularınızda sizlere rehberlik edecek bir sitedir.

Comments
  1. Hakan |

Bir Cevap Yazın