Enpara.Com ‘dan Bankamatik İsteğim

Merhabalar, hemen hemen her statüde gerek internet ortamında, gerek real hayatımda ve iş ortamlarında her fırsatta sanki reklam almışcasına övdüğüm ve övgüyü hak eden banka olan enpara.com ‘dan bir isteğim var.

FinansBank Enpara.Com

Ülkemizde bir anda kullanılmaya ve sevilmeye başlanan Finansbank ‘ın altyapısını kullanan enpara.com ‘dan bir isteğim oldu. Malum banka herkes tarafından seviliyor. Sebebleri çok bunları ” Hizmet ve Faiz için FinansBank.Enpara.Com ” isimli yazımda belirttim. Ayrıca android uygulaması ilk çıktığında ” FinansBank.Enpara.Com Android Uygulaması ” isimli yazımda tanıtıp çok memnun kalınca ” FinansBank.Enpara.Com Android Uygulaması İnceleme ” yazımda ekran görüntüleri ile detaylı bir şekilde anlattım.

Banka hakkında bilgi sahibi olmayanlar google ‘da Enpara aramasını yaparak birçok forum ve bloglarda bankanın ne kadar çok sevildiğini ve hizmetlerini detaylı bir şekilde görebilirler.

Bende bankadan memnun kaldım ve referansım ile birlikte çok sayıda iş arkadaşım ve real arkadaşım bankanın müşterisi oldular. Çalıştığım firma Adana ‘nın sanayi bölgesi olan Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi ‘nde bölge çok büyük olup hemen hemen her bankanın birzat ya kendisi yada atm ‘si bulunmaktadır.

Bizde memnun kaldığımızdan enpara kullanıyoruz ve Finansbank ‘ın şubesi veya Atm ‘si malesef yok. Bunun üzerine başka bankaları kullanmak durumunda kalıyorduk ki işyerindeki arkadaşlar ile anlaşıp enpara ‘ya durumu bildirdik.

Enpara.Com Görüş ve Öneri

Görüşün akabinde bugün 04.02.2014 tarihinde mail geldi ;

Sayın Yusuf Kısa,

Finansbank Enpara.com internet sitemizden ilettiğiniz ATM kurulumuna yönelik talebiniz IM146—–  numaralı kayıt ile bize ulaştı.

Öncelikle görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. ATM kurulum talebinizi ilgili birimlere ve yönetim ekibimize iletiyoruz.

Bize her konuda her zaman Enpara.com Çözüm Merkezi’mizden ulaşabilirsiniz.

0850 222 36 63

Enpara.com

Bunları neden anlatıyorsun diye soracak olan olursa eminim en kısa sürede Organize Sanayi Bölgesine ya şube yada ATM yapacaklar herbirşeyin tarihi yer alıyor. Bankamatik yapıldığında onunda fotoğrafını çekip buraya atacağım. Böylece nasıl bir banka ile çalıştığımızı veya çalışacağınızı anlayabilirsiniz.

Teşekkürler Enpara.

Bir Cevap Yazın