Mobil Amcanız – MobilAmca.Com

Mobil Amca

Günümüz teknolojisi sayesinde bilgisayar devri mobil devrine kaydırılmış durumda. Cep telefonlarının altyapısını ise Android ve ios oluşturmaktadır.

Hal böyle olunca internet kullanıcıları cep telefonları için mobil bilgiler veren siteler arayışına girmiştir. Bu sayede gelişmeleri daha iyi takip edebilmektedirler.

Bizlerimizin ihtiyacımıza Mobil Amca yetişmektedir. Peki amcamız bizler için neler yapmaktadır ?android

  • Android,
  • İos,
  • Mobil,
  • Turkcell,
  • Vodafone,
  • Avea,

Temel kategorileri bulunmaktadır. Birde bu kategorilerin alt kategorileride yer almaktadır. Alt kategorilerden birtanesine örnek vererek sizlere açıklayalım.

Android Oyunları

Android cep telefonu kullanıcıları kendileri için en uygun android uygulamalarını, android oyunlarını aramaktadır. Telefonlarını mobil amcamızın önerilerine ve yorumlarına göre uygulamalar ile doldurmaktadır.

Hemen bir örnek daha verelim. Turkcell, Vodafone ve Avea oparatörlerinden birisini kullanıyoruz. Diyelim ki turkcell kullanıcısıyız.

Turkcell

Herkez oparatörü en son hangi paketi yaptı, hangi paketin fiyatı ne kadar, hangi paket nasıl iptal edilir gibi sorularına cevap arar. Bu arayış için Turkcell Paketleri kategorisi imdadımıza yetişir.

Peki neden mobil amca derseniz. Sizlere hemen şöyle açıklayayım.

Birçok internet siteside aynı hizmeti vermektedir. Fakat birçoğu yalan bilgiler, güncel olmayan bilgiler veya dolaylı bilgiler vermektedir. Amcamızın farkı ise kesin ve net bilgilerdir. Kullanıcı dostu kesin ve net bilgiler yayınlamakta. Ziyaretçisini yormamaktadır.

Bu yüzden sizlere www.mobilamca.com sitesini önermekteyim. Sık kullanılanlarınıza alıp aradığınız bilgileri bu siteden aratmanızı tavsiye ederim.

Comments
  1. Mehmet |

Bir Cevap Yazın