iPhone İOS Türkcell Uygulaması İncelemesi

Faturalı hattınızın faturası sürekli olarak yüksek mi geliyor ? Bir türlü ayarlayamıyormusunuz ? O zaman yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.
Turkcell İos Uygulaması

Turkcell kullanıyorsanız ve bir akıllı telefonunuz var ise ios veya android farketmez. Hemen Turkcell ‘in uygulamasını kurmalısınız. Bu uygulama sayesinde paketinizin ne kadarını kullandığınızı ve güncel faturanızın ne kadar olduğunu çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz paketi hattınıza tanımlayabilir veya paketlerin bilgilerini inceleyebilirsiniz. Dilerseniz ilk olarak uygulamadan aldığımız ekran görüntülerini sizlerle paylaşalım ;

Hemen yukarıdaki ekran görüntülerinden anlayacağınız üzere hattınıza tanımlı ne kadar paket var ise hepsinin kalan kullanım miktarını ve kullandığınız miktarını görebiliyorsunuz. Bunları bilerek paketinizi aşmamaya özen gösterebilirsiniz. Ayrıca ay sonu size gelecek olan güncel fatura miktarınızıda görebiliyorsunuz bana bu ay sonu yine yüksek gelecek anlaşılan. Birde ay sonu gelecek miktar tutmayabilir üzerine KDV gibi vergiler ekleyebilirler.

Bu uygulama sayesinde Turkcell ‘in birçok hizmetinden anlık olarak faydalanabilirsiniz. Sadece ios değil. Android telefonlar içinde özel bir uygulamaları mevcuttur.

No Responses

Bir Cevap Yazın