Flappy Bird’ün Yeni Rakibi Puffy Bird

Puffy Bird

Aniden kendisini gizemli bir yolda bulan Puffy macera dolu yolculuğunda sizden yardım beklemektedir. Bu yolculukta Puffy’i küçük dokunuşların ile uzun mesafelere ulaştırmak ancak ve ancak senin elinde.

Bu bilinmez yolda fazla da az olmayan engeller ve bilinmezlikler seni elbette yoracak. Ancak bu engeller karşısında pes etmeyip yoluna devam ettiğin müddetçe en yüksek puana koşabilirsin. Puffy Bird’te arka plan ve background sesi de oldukça göze güzel gelen yönlerindendir. Sadece sizin oynamanız dışında bu oyunu sosyal platformlarda da paylaşmanıza imkan verilmiş durumdadır. Aynı zamanda oyunun web versiyonunu oynamak isterseniz; Puffy Bird ü site üzerinden oynayabiliyorsunuz. Bu oyun Google Play üzerinde 10.000 indirmeye yaklaşarak başarısını da kanıtlamış durumda.

Oyunu oynarken tek amacınız kuşu en uzak mesafelere taşımak ve bu sayede fazla fazla puan toplamaktır. Oyunun genel özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz; sizi oyuna dahil eden gizemli ortam sesler ve grafikler, dokunmadan sürekli uçabilme, puan ve rekor kayıtları, sınırsız süren macera.

Meraklısına ise; bizim bu müthiş heyecanlı ve gizemli oyundaki en yüksek skorumuz 82, siz daha fazlasını yapabilecek misiniz merak uyandırıyor açıkçası?

Buradan https://play.google.com/store/apps/details?id=air.air.PuffyBird ücretsiz oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim. Emin olun ne zaman kaybı diyeceksiniz ne de oyundan zevk almadım diyeceksiniz. Telefonunuzda ya da tabletle oynamayı tercih ederseniz telefonunuz, tabletiniz elinizden düşmeyecek, bilgisayar ile oynuyorsanız bilgisayarınızın başından kalkamayacaksınız. İndirip oyuna başladığınızda iki dudağınızın arasındaki tek kelime: “Bu oyunu ben daha önce neden keşfetmedim!” olacağından eminim.

Bir Cevap Yazın