En çok oynanan android oyunları

android

Traffic racer, araba ile gerçek hayatta yapmak isteyip de yapamadığınız her şeyi yapma olanağı sunan bir android oyunudur. Gerçekçi grafiklere sahip olan bu android oyunu traffic racer hile ve tekniklere sahiptir. Grafikleri ve sürüş keyfi ile bu oyunda adeta gerçek hayatta araba sürüyormuş hissine kapılacaksınız. Yarışlarda iddialı olduğunuzu düşünüyorsanız, araba yarışlarına katılın ve oyunda para kazanın. Oyunda kazandığınız paralar ile arabanızı geliştirebilirsiniz. Yarışlarda kazandıkça daha çok para kazanacak ve aracınızı güçlendirebileceksiniz. Yeni araçlar da satın alabileceksiniz. Ayrıca tüm oyuncular arasında sıranızı Google Play Games Service desteği ile öğrenebileceksiniz.

Clash of clans oyunu, savaşma yeteneğinizi ortaya çıkaracak macera dolu bir android oyunudur. Kısa zamanda fenomen haline gelen bu oyunu oynarken çok eğleneceksiniz. Android oyunlarından clash of clans hile ve yöntemlerine bu siteden ulaşabilirsiniz. Bu oyunu özellikle rekabet sever kişilere tavsiye edebiliriz. Oyunda ne kadar iyi bir ordu kurarsanız o kadar güçlü olursunuz. Ordunuzu kurarken, Savaşçı sihirbazları, Ejderhaları, Barbarları ve daha birçok dövüşçüleri kullanabilirsiniz. Dünyaya sahip olma savaşında ne kadar güçlü olduğunuzu gösterin ve dünyayı ele geçirin. Oynarken çok eğleneceğiniz bu oyunda, hem teknikler geliştirecek hem de zekânızı geliştirebileceksiniz. Üstelik oyun android marketten ücretsiz olarak indirilebilir.Subway Surfers Oyunu

Subway Surfers oyununda amaç olabildiğince hızlı koşarak ve trenleri geçerek en fazla puanı toplamaktır. Subway Surfers Hile kullanarak oyunda değişik özelliklere sahip olabilirsiniz. Oyunda sevimli karakter ile tren macerası yaşayacaksınız. Kiloo Games tarafından yapılan bu oyunda sevimli karakter hızlı koşarken trene çarpmadan ilerlemeye çalışmaktadır. Karakteri yönetirken hem paraları toplamalı hem de trenden kaçmalısınız. Üzerinize doğru gelen trene çarparsanız, oyunu kaybetmektesiniz. Subway Surfers oyununu android marketten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Comments
  1. Roman A. |
  2. Serhat S. |

Bir Cevap Yazın