Angry Birds Go Nasıl Oynanır ?

Angry Birds Go Oyunu Nasıl Oynanır

Çılgın domuzlar ve sinirli kuşları bir araya getiren Angry Birds kesinlikle son yılların en eğlenceli oyunlarından biri ve dünyada çok sayıda oyuncusu var. Başarılı ve popüler oyunlarda akla ilk gelen oyunun görüntü kalitesi grafik tasarımları ve ses kalitesindeki başarı oluyor. Angry Birds bu tür özelliklere fazlasıyla sahip ve yoğun ilgi sayesinde reklam bütçesine gerek olmadan uzun süre gündemde kalmayı başarıyor. Bu başarının üzerine oyunun yapımcısı Rovio Angry Birds’ü geliştirerek bu kez domuzlar ve kuşları araba yarışında karşı karşıya getirdi ve “Angry Birds Go” doğmuş oldu. Üstelik oyunu oynamak son derece kolay.

Oyun dört bölüme ayrılıyor ki bu ayrımda arabaların beygir gücü kriter olarak alınıyor. Oyunun her bölümünde üç pist var ve oyuna başlamak için ilk olarak diğer Angy Birds’lerde olduğu gibi kırmızı kuş ile başlıyorsunuz. Pistlerde size verilen görevleri tamamladıkça emrinize verilen kuş sayısı da artıyor.  Başlangıçta 8 arabanın katıldığı ilk beş yarışı ilk üçe girerek tamamlamanız isteniyor. İkinci görevde yarışınız zamana karşı olmalı ve yangın başlamadan yarışı bitirmeniz gerekli. Üçüncü görevde başka bir Angry Birds oyuncusu ile çevrim içi ortamda yarışmanız gerekiyor.

Dördüncü görevde de sizden karşınıza çıkan meyveleri parçalamanız isteniyor. Gerekli miktarda meyveyi parçaladığınız zaman bu meyvelerin altına dönüşmesini izleme keyfi yaşıyorsunuz. Bu altınlarda da arabalarınızı güçlendirebiliyorsunuz. Beşinci görevde bir kuş veya  domuzla teke tek yarışıyorsunuz. Bu etabı geçerseniz yendiğiniz kuş sizin emrinize veriliyor. Kuşlarınızın sayısı arttıkça da oyun daha keyifli bir hale bürünüyor.

İlk pisti geçtikten sonra görevlerde bir sırayı takip etmenize gerek yok. Gördüğünüz üzere oyun gayet kolay ve eğlenceli. Angry Birds’ün sihirli macerasında hepinize başarılar.

Ayrıca Angry Birds Go ‘nun tanıtımı ;

Oyunu google play üzerinde arama yaparak bulabilir android cep telefonunuza ücretsiz indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın