Android Yandex Navigasyon Uygulaması

YandexTürkiye ‘deki internet pazarına çok hızlı giriş yapan Yandex android cep telefonlarımıza da girmeyi başardı.

Arama motoru olarak piyasaya giriş yapan yandex akabinde e-posta servisi, disk servisi ve yandex browser ‘i ile bilgisayarlarımız da yer edinmeye başlamıştı. Google Play ‘e girmesi uzun sürmedi ve yandex navigasyonun uygulamasını üretti.

Tamamiyle ücretsiz olan uygulama Türkiye ‘de birçok kişi tarafından sevildi ve kullanılmaya başlandı. Öyle ki google play ‘de uygulama 34.205 tane 5 yıldız aldı. 1 yıldız verenlerin birçoğu ise yorumları ilk olarak gözüksün diye verdi. Değerlerimize sahip çıkan bizi anlayan yandex ‘in uygulamasında diğer navigasyon uygulamalarından fazla özellikler mevcut.

Yandex Navigasyon Uygulamasının Tanıtım Videosu ;

Öyle ki trafikten nefret etmeyeceksiniz diye slogan atmış durumda. Sizler için tarafiğin durumunu analiz edip sizleri trafiğin en boş olduğu yola yönlendirmektedir. Böylelikle İstanbul gibi büyük şehirlerde trafik sıkıntısı çekmeniz çok zor.

indirHemen yukarıdaki indir logosuna tıkladığınızda otomatik olarak android marketiniz google play ‘e yönlendirileceksiniz. Gmail hesabınız ile giriş yaptıktan sonra uygulamanın android cep telefonunuza otomatik yüklenmesi için talimat verebilirsiniz. Diğerseniz cep telefonunuzdan google play ‘e girip arama bölümüne ” Yandex Navigasyon ” yazarak uygulamaya ulaşabilirsiniz. Daha fazlası için ” Android ” kategorimizi takip edebilirsiniz.

Comments
  1. CanGuldur |

Bir Cevap Yazın