Android Stunt Star The Hollywood Years Oyunu

Android Stunt Star The Hollywood Years OyunuAndroid cep telefounundan oyun oynamayı sevenler için geliştirilme sistemi ile ilerleyen güzel bir oyunu keşfettik ve sizler ile paylaşmak istiyoruz.

Oyunun ismi Stunt Star The Hollywood Years ‘dır. Android telefonunuzdan veya tabletinizden google play ‘e giriş yapıp arama yaparak rahatlıkla ulaşabileceğiniz ücretsiz bir oyundur.

Oyunu sizlerle paylaşma sebebimiz ise çoğu kullanıcının oyunu beğenmesidir. Genellikle ilk başlangıçta gözüken 4 yorumda 3 ‘ü berbat cinsinden olur idi fakat bu oyunda 3 yorum süper diye başlamış 1 tanesi kötü diye başlamıştır.

Oyun android 2.3 sürümü ve üstünü desteklemektedir. Eğer cihazınızın sürümü altında ise oyun hata verebilir veya yüklenmeyebilir.

Hemen oyunun nasıl oynandığına dair kısa bir video atalım. Aynı zamanda oyunun tanıtım videosudur ;

Video ‘da oyunun işleyişini detaylı bir şekilde görebilirsiniz.  Kendi parkurunuzu kurarak engelleri aşıp durmanız gereken yerde fren yapıp durmanız gerekmektedir.

indir

Hemen yukarıdaki indir logosuna tıklayarak google play üzerine gidip gmail hesabınız ile giriş yapıp oyunu telefonunuza indirme talimatı verebilirsiniz. Bu talimatı verdikten sonra telefonunuz internet bağlantısına geçtiğinde oyun otomatik olarak indirilecektir. Daha fazlası için android kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Comments
  1. 3g60service |
  2. ruhkanseri |
  3. ruhkanseri |
  4. ruhkanseri |

Bir Cevap Yazın