Android Oyunlar İnceleme, Tanıtma ve İndirme Sitesi !

Günümüz akıllı telefon çağı ve bu akıllı telefonların en çok android işletim sistemi ile çalıştığını düşünürsek android oyunlar adına açılan bir siteye ihtiyaç var.

Android Oyunlar İnceleme, Tanıtma ve İndirme Sitesi !

Google play üzerinden oyunlar hakkında tam detaylı bilgiye sahip olamıyorum diye üzülmenize hiç gerek yok. Yeni açılan ve istikrarlı bir şekilde çalışan android oyunlar sitesi herşeyi sizin için düşünüyor.

Site herşeyi kategorilendirerek yayınlamaktadır. Mesela siz beceri oyunları istiyorsanız ilgili kategoriye girerek sadece o oyunları görebilirsiniz. Kategorilerden bir kısmını örnek olarak verelim.

  • 3D Oyunlar : 3 boyutlu oyunlara karşı özel bir ilginiz var ise bu kategoride sizler için sadece 3 boyutlu oyunların incelemeleri yer almaktadır.
  • Aksiyon Oyunları : Aksiyon olmazsa olmazdır derseniz bu kategoride sadece aksiyon oyunlarını görebilirsiniz.
  • Araba Yarışı Oyunları : Araba yarışlarına karşı özel tutkusu olanlar için çeşitli araba yarışı oyunları bu kategoride yer almaktadır.
  • Bebek Oyunları : Eğer bir kız çocuğunuz var ise bu kategoride yer alan oyunları çok seveceğinden emin olabilirsiniz.
  • Beceri Oyunları : Çocuğunuzun veye kendinizin becerilerini geliştirebilecek oyunlar arıyorsanız bu kategoride bulabilirsiniz.
  • Bulmaca Oyunları : Zekanızı güçlendirecek ve geliştirecek bulmaca oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz.
  • Çocuk Oyunları : Çocuklarınız için kötü örnek teşkil etmeyecek oyunları buradan bulabilirsiniz.
  • Dövüş Oyunları : Dövüş sanatlarına merakınız var ise buradan çeşitli dövüş sanatları için özel olarak yapılmış oyunları bulabilirsiniz.
  • Futbol Oyunları : Futbol hastası iseniz bu kategoriden kendinize uygun bir oyun seçebilirsiniz.
  • Hayvan Besleme Oyunları : Eğer çocuklarınızın evinizde hayvan beslemesine izin vermiyorsanız ve içlerinde her hangi bir kırıklık kalmasını istemiyorsanız bu kategoriden istedikleri hayvana ait bir oyun bularak telefondan onu beslemesini sağlayabilirsiniz.

android oyunlar

Yukarıda yer alan kategoriler sadece örnektir. Sitede bunlar gibi çok sayıda kategoriler mevcuttur. Siteye giren kullanıcı direk olarak ilgi duyduğu bölüme girerek vakit kaybetmesin diye site çok sayıda kategori oluşturmuştur.

Her girdiğiniz oyun incelemesi sayfasında ilk olarak oyunun Türkçe tanıtımını ve incelemesini sonrasında ise oyun hakkında ekran görüntüleri, varsa video sonrasında ise indirme bağlantısını görebilirsiniz.

Tüm anlattığımız bilgilerin yer aldığı siteye göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın