Android Iron Man 3 Oyunu

Android İron Man 3 OyunuFilmleri gişe rekoru kıren iron man serisinin 3. filmi için google play ‘de bir oyun yayınlandı !

Yayınlanan oyun iron man 3 ‘ü temsil ediyor ve resmi olduğu doğrulanmaktadır. Herhangi bir kullanıcının google play ‘e yüklediği çakma bir oyun değildir.

Bunu aldığı ortalama 4,4 oydan anlayabiliyoruz.  Oyunu toplamda 495.094 kullanıcı oylamış ve bu oylama sonucunda 4,4 çıkmıştır. Toplamda 357.494 kullanıcı 5 yıldız verirken,  62.518 kullanıcı 4 yıldız,  28.063 kullanıcı 3 yıldız,  11.946 kullanıcı 2 yıldız ve  35.073 kullanıcı 1 yıldız vermiştir. Bu kadar çok 1 yıldızın olmasına aldanmayın. Öncelik olarak 1 yıldızın yorumlarını gösterdiğinden bizimkiler gözüksün diye 1 yıldız vererek oyunu oylamaktadır. Malum bu aralar bizimkilerde 1 yıldız verip, gözüksün diye 1 verdim yazmak moda oldu.

6 Ocak 2014 tarihinde güncellenen oyunun boyutu 1,1G olarak hesaplanmış ve android 2.3 ve üzeri sürümlerde çalışmaktadır.

Dilerseniz sizlerle oyunu tanıtan video paylaşalım böylece vakit kaybetmiş olmayacak ve oyunun ne tür birşey olduğunu görebileceksiniz.

Hemen yukarıdaki videoyu izleyerek oyun hakkında detaylı bilgi edinebilir böylece boş yere telefonunuza veya tabletinize kurup vakit kaybetmemiş olursunuz.

indir

Hemen yukarıdaki indirme logosuna tıklayarak google play üzerinden telefonunuza indirme talimatı verebilir veya android cihazınızda iron man 3 aramasını yapabilirsiniz. Daha fazlası için android kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

No Responses

Bir Cevap Yazın