Android Hungry Shark Evolution Oyunu

Hungry Shark EvolutionAndroid cep telefonlarının bağımlılık yapan oyun serisinden olan Hungry Shark yeni bir versiyon olan Avolution ‘u yayınladı.

Önceki oyunlarında ücretsiz oynayanlar belirli bir süreden sonra oyunu satın almak zorunda kalırken bu oyunda paranız olmasada oluyor. Yine diğerlerinde sadece ekranı sağa sola götürerek hareket ettirebiliyorduk bu oyunda ise ekrana dokunarak hareket ettirme özelliğide eklenmiş durumdadır.

Oyun levelli bir sistemdedir ve yediğiniz balıklar başına para toplamaktasınız. Belirli bir levele geldiğinizde köpek balığınızı değiştirebilmektesiniz. Aynı şekilde kazandığınız paralar ile balığınızın turbosunu, hızını ve manevra yeteneğini geliştirebilmektesiniz. Buda oyunun bağımlılık yapma sebebidir.

Zira çok sayıda köpek balığı çeşiti ve geliştirme yöntemleri bulunmaktadır ve bunlar level+paranız ile doğru orantılıdır. Dileyen gerçek para yatırıp oyunun hızlanmasını sağlayabilmektedir.

Tekrardan bağımlılık yapabileceği konusunda uyarıda bulunup oyunun bağlantısını sizlerle paylaşalım.

indirYukarıdaki indirme logosuna tıkladığınızda otomatik olarak google play sayfasına ulaşabilirsiniz. Oradan telefonunuzda kullandığınız gmail hesabınız ile giriş yapıp oyun için indirme talimatı verebilirsiniz.

Oyun için yayınlanan tanıtım videoları ;

Daha fazlası için ” Android ” kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Comments
  1. CanGuldur |

Bir Cevap Yazın